MASTERSTUDIES.PL

Magister Armenia - Szukaj studiów magisterskich w Armenia tutaj

Armenia kładzie duży nacisk na szkolnictwo wyższe i jest to widoczne w doskonałych programów akademickich dostępnych dla tych, którzy szukają i stopień magistra w Armenii. W ostatnich latach system edukacji w Armenii przeszedł znaczący rozwój, pozwalając stopni zarobił być porównywalne do tych w innych uniwersytetach europejskich. Armenia ma rosnącą populację studentów, wzbogacając doświadczenie edukacyjne poprzez uczenie się z różnic i perspektyw alternatywnych. Ponadto, przystępne koszty utrzymania, bogate dziedzictwo kulturowe, wydział ekspertów i programy zorientowane międzynarodowo marka Master w Armenii najlepszy wybór dla wielu studentów.

Rozwój systemu wyższego Armenii edukacji doprowadziła do najwyższej klasy studiów magisterskich w różnych przedmiotów, takich jak inżynieria, energetyka, fizyka, biznesu, ekonomii i matematyki, aby wymienić tylko kilka.Dla studentów poszukujących Mistrza w Armenii, istnieje szereg opcji, aby zaspokoić potrzeby większości każdego ucznia, w tym w pełnym wymiarze godzin, w niepełnym wymiarze godzin, i studia online.

Jeśli Mistrz Armenii brzmi dla Ciebie interesujące, to spojrzeć poprzez programy poniżej i wybrać ten, który najbardziej Ci odpowiada!

Wyniki wyszukiwania Filter

Master of Engineering w inżynierii przemysłowej i systemów zarządzania

American University of Armenia
Ośrodek kształcenia W pełnym wymiarze godzin 2 lat(a) Wrzesień 2019 Armenia Yerevan

Dwuletni Program IESM (aka Operacyjnych i Systemów Zarządzania) ma na celu zapewnienie szeroko zakrojona edukacja jest w zakresie zarządzania operacyjnego, systemów usługowych i produkcyjnych, technologii informacyjnych i komunikacyjnych.

Magister nauk politycznych i stosunków międzynarodowych

American University of Armenia
Ośrodek kształcenia W pełnym wymiarze godzin 2 lat(a) Wrzesień 2019 Armenia Yerevan

Program PSIA na Uniwersytecie Amerykańskim Armenii przygotowującym uczniów z zaawansowaną rozumowanie analityczne, krytycznego myślenia i umiejętności rozwiązywania problemów poprzez badanie nauk politycznych i stosunków międzynarodowych.