MASTERSTUDIES.PL

Magister Yerevan - Szukaj studiów magisterskich w Yerevan tutaj

Masters odnosi się do realizacji programu studiów absolwent, który przygotowuje uczniów do dalszego ich wiedzy na określony temat lub rozwijać swoją karierę. Większość mistrzów są udzielane przez państwowe lub publiczne uczelnie.

Rzemiosło artystyczne są niezbędne do tworzenia projektów w przyjemne wszystkich dziedzinach życia. Bez nich świat byłby bardzo nudny. Mistrz Sztuki Użytkowej daje lepsze zrozumienie wykorzystania wiedzy w tych dziedzinach praktycznych.

Szkolnictwo wyższe w Armenii ma trzy poziomy czyli licencjackich edukacji stopień nazywa matura że trwa 4 lata, a następnie przez 2 lata nauki w Sądownictwa. Ostateczny poziom jest podyplomowe studentship że często trwa w sumie 3 lata przed ukończeniem studiów.

Magister Yerevan. Szukaj studiów magisterskich na najlepszych uniwersytetach w Yerevan. Skontaktuj się z uniwersytetami tutaj!

Wyniki wyszukiwania Filter

Master of Engineering w inżynierii przemysłowej i systemów zarządzania

American University of Armenia
Ośrodek kształcenia W pełnym wymiarze godzin 2 lat(a) Wrzesień 2019 Armenia Yerevan

Dwuletni Program IESM (aka Operacyjnych i Systemów Zarządzania) ma na celu zapewnienie szeroko zakrojona edukacja jest w zakresie zarządzania operacyjnego, systemów usługowych i produkcyjnych, technologii informacyjnych i komunikacyjnych.

Magister nauk politycznych i stosunków międzynarodowych

American University of Armenia
Ośrodek kształcenia W pełnym wymiarze godzin 2 lat(a) Wrzesień 2019 Armenia Yerevan

Program PSIA na Uniwersytecie Amerykańskim Armenii przygotowującym uczniów z zaawansowaną rozumowanie analityczne, krytycznego myślenia i umiejętności rozwiązywania problemów poprzez badanie nauk politycznych i stosunków międzynarodowych.