MASTERSTUDIES.PL

Magister Yerevan - Szukaj studiów magisterskich w Yerevan tutaj

Erywań to Armenii kulturalnym, politycznym i gospodarczym centrum i jest miastem, które ma wiele do zaoferowania studentów biorących tytuł magistra. Istnieją znakomite uczelnie z najwyższej klasy programów akademickich, wraz z dużą ilością możliwości rozwoju zawodowego. Uczniowie biorący Master w Erewaniu będzie nie brakuje działań kulturalnych i społecznych, aby zachować je zajęty poza szkołą, wzbogacając doświadczenie akademickie. Ponadto, rośnie międzynarodowa populacji studentów co Mistrza w programach Erywań coraz bardziej korzystne.

System edukacyjny Armenii doświadczył znaczącego rozwoju i stworzył szereg możliwości dla Mistrza w Erewaniu. Studenci poszukujący wziąć Mistrza w Erewaniu mogą wybierać z przedmiotów takich jak sprawy międzynarodowe, finansów, matematyki, prawa człowieka, ekonomii i biznesu, między innymi.

Jeśli Mistrz w Erewaniu brzmi jak co szukasz, a następnie przeglądać programy poniżej. Aby dowiedzieć się więcej, wystarczy wypełnić formularz, a my łączyć się bezpośrednio ze szkołą!

Wyniki wyszukiwania Filter

Master of Engineering w inżynierii przemysłowej i systemów zarządzania

American University of Armenia
Ośrodek kształcenia W pełnym wymiarze godzin 2 lat(a) Wrzesień 2019 Armenia Yerevan

Dwuletni Program IESM (aka Operacyjnych i Systemów Zarządzania) ma na celu zapewnienie szeroko zakrojona edukacja jest w zakresie zarządzania operacyjnego, systemów usługowych i produkcyjnych, technologii informacyjnych i komunikacyjnych.

Magister nauk politycznych i stosunków międzynarodowych

American University of Armenia
Ośrodek kształcenia W pełnym wymiarze godzin 2 lat(a) Wrzesień 2019 Armenia Yerevan

Program PSIA na Uniwersytecie Amerykańskim Armenii przygotowującym uczniów z zaawansowaną rozumowanie analityczne, krytycznego myślenia i umiejętności rozwiązywania problemów poprzez badanie nauk politycznych i stosunków międzynarodowych.