MASTERSTUDIES.PL

Magister Argentyna - Szukaj studiów magisterskich w Argentyna tutaj

Masters jest pierwszy poziom absolwentów zajęć i może być uzyskane po otrzymaniu stopnia licencjata. Zarabianie mistrzów zwykle wymaga dwóch lat studiów w pełnym wymiarze czasu pracy, który wynosi 36 do 54 semestr kredytów.

 

Po uzyskaniu stopnia licencjata, wielu studentów zdecydować, aby zwiększyć swoje doświadczenie i edukację poprzez realizację Master. Mistrz może potrwać około dwóch lat, aby zarobić, a są programy oferowane w wielu różnych dziedzinach, tak aby uczniowie mogą znaleźć nacisk, który pracuje dla nich i dla ich celów.

 

Argentyna jest sercem szkolnictwa wyższego, zwłaszcza z ich badań programu nauczania zorientowanych. To pozwoliło studentom uzyskać praktyczną wiedzę i umiejętności, ale także zwiększoną praktyczne zastosowanie wiedzy. To pomogło uczonych dać rozwiązania problemów kraju.

Studia magisterskie Argentyna. Szukaj studiów magisterskich na najlepszych uniwersytetach w Argentyna. Skontaktuj się z uniwersytetami tutaj!

Wyniki wyszukiwania Filter

Magister produkcji rolnej w regionach półsuchych

Universidad Nacional de La Pampa
Ośrodek kształcenia W pełnym wymiarze godzin 30 miesiące Skontaktuj się ze szkołą Argentyna Santa Rosa

Absolwent tej kariery będzie miał teoretyczno-metodyczne i praktyczne szkolenie, z możliwością działania jako czynnik zmian, aby przyczynić się do rozwoju alternatywnych strategii, które usprawniają systemy produkcyjne z kryteriami środowiskowymi.

Magister w stosunkach międzynarodowych. Europa-Ameryka Łacińska

University of Bologna in Argentina
Ośrodek kształcenia W pełnym wymiarze godzin 1 rok Skontaktuj się ze szkołą Argentyna Buenos Aires

Kapitan zapewnia szkolenie akademickie i praktyczne do zrozumienia, zarządzania i rozwiązywania problemów oraz przewidywania zmian polityczno-instytucjonalnych, gospodarczych i strategicznych agencji rządowych i firm prywatnych dotyczące stosunków międzynarodowych, ze szczególnym uwzględnieniem Ameryki Łacińskiej i Europa.

mistrzem dziennikarstwa w Buenos Aires, Argentyna

Mente Argentina
Ośrodek kształcenia W pełnym wymiarze godzin 12 miesiące Luty 2020 Argentyna Buenos Aires

Zaprogramować Mente Argentyna magistra dziennikarstwa jest przeznaczony dla studentów z całego świata, którzy nie tylko chcą uzyskać magistra dziennikarstwa, ale również dla tych, którzy szukają

magister stosunków międzynarodowych

Mente Argentina
Ośrodek kształcenia W pełnym wymiarze godzin 15 miesiące Luty 2020 Argentyna Buenos Aires

Mistrz Mente Argentyny program w stosunkach międzynarodowych został zaprojektowany dla studentów z całego świata, którzy nie tylko chcą, aby ich Mistrz w stosunkach międzynarodowych, ale również starać