Filter
Studia magisterskie
Argentyna Santa Rosa Typ studiów: Wszystkie Tempo: Wszystkie

Magister Santa Rosa - Szukaj studiów magisterskich w Santa Rosa tutaj

Masters odnosi się do realizacji programu studiów absolwent, który przygotowuje uczniów do dalszego ich wiedzy na określony temat lub rozwijać swoją karierę. Większość mistrzów są udzielane przez państwowe lub publiczne uczelnie.

Zarabianie magistra wymaga dwóch lat nauki po zdobyciu licencjat. Ten zaawansowany stopień może pomóc uczniom w osiągnięciu ich celów edukacyjnych i zawodowych, jak dreszcze pomocy programu studentów pociągów magistra w zakresie umiejętności i wiedzy muszą wylądować karierę swoich marzeń.

 

Kraj ten wprowadził prawo, które nakazuje wszyscy uczniowie uczęszczający wykształcenie wyższe zwrócić się do rządu, aby umożliwić im w osiągnięciu ich akademickich marzenia. To poprawiło kształcenia na poziomie wyższym w tym kraju czyni go jednym z najlepszych krajów oferujących międzynarodowe kursy na kontynencie Ameryki Południowej. Ponieważ istnieje kilka uniwersytetów, takich jak Biura Międzynarodowego języka, które oferują kursy językowe, bariera językowa nie gigantyczne wyzwanie dla uczniów chcących kontynuować międzynarodową karierę w Argentynie.

Magister Santa Rosa. Szukaj studiów magisterskich na najlepszych uniwersytetach w Santa Rosa. Skontaktuj się z uniwersytetami tutaj!

Czytaj więcej Pokaż mniej

Wyniki wyszukiwania

Universidad Nacional de La Pampa

Absolwent tej kariery będzie miał teoretyczno-metodyczne i praktyczne szkolenie, z możliwością działania jako czynnik zmian, aby przyczynić się do rozwoju alternatywnych ... [+]

Absolwent tej kariery będzie miał teoretyczno-metodyczne i praktyczne szkolenie, z możliwością działania jako czynnik zmian, aby przyczynić się do rozwoju alternatywnych strategii, które usprawniają systemy produkcyjne z kryteriami środowiskowymi.

„Studia magisterskie w produkcji rolnej w regionach półsuchych” pozwolą jej absolwentom na:

Pogłębić wiedzę na temat działania systemów produkcyjnych w środowiskach półpustynnych.Rozwijanie zdolności do prowadzenia badań naukowych zgodnie z zasadami i podstawami zrównoważonego rozwoju, które przyczyniają się do poszerzania wiedzy o produkcji rolnej w tych scenariuszach.Zapewnienie narzędzi do rozwijania zdolności związanych z planowaniem, monitorowaniem i zarządzaniem tymi systemami produkcyjnymi.cele... [-]
Argentyna Santa Rosa
Skontaktuj się ze szkołą
Język hiszpański
W pełnym wymiarze godzin
30 miesiące
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku