MASTERSTUDIES.PL

Magister Buenos Aires - Szukaj studiów magisterskich w Buenos Aires tutaj

W celu pomyślnego uzyskania dyplomem magistra, trzeba będzie uzyskać liczbę punktów przechodząc poszczególne moduły. Większość nauczane Masters będzie szereg podstawowych modułów, które trzeba zdać, aby uzyskać kwalifikację. Ocena Masters badawczych jest prawie zawsze w całości przez jednego modułu pracy doktorskiej lub projektu.

Po uzyskaniu stopnia licencjata, wielu studentów zdecydować, aby zwiększyć swoje doświadczenie i edukację poprzez realizację Master. Mistrz może potrwać około dwóch lat, aby zarobić, a są programy oferowane w wielu różnych dziedzinach, tak aby uczniowie mogą znaleźć nacisk, który pracuje dla nich i dla ich celów.

 

Argentyna ma wspaniały wieloetnicznym, wielokulturowym populacji i jest uroczy i przyjazny kraj dla studentów decyduje się studiować za granicą. Jakość dziedzinie edukacji jest nie do przebicia, a także bardzo przystępne. Argentyna jest jednym z World 's najwyższych wskaźników analfabetyzmu i pomieszczeń mieszkalnych dla wielu znanych artystów, uczonych, pisarzy i naukowców. Niektóre z nich można znaleźć nauczanie w wielu najlepszych uniwersytetów.

Buenos Aires jest domem dla kluczowych literackich postaci. Może to być na skutek wielu miejskich instytucji prywatnych i publicznych edukacyjnych takich Salvador University oraz University of Buenos Aires.

Magister Buenos Aires. Szukaj studiów magisterskich na najlepszych uniwersytetach w Buenos Aires. Skontaktuj się z uniwersytetami tutaj!

Wyniki wyszukiwania Filter

Magister w stosunkach międzynarodowych. Europa-Ameryka Łacińska

University of Bologna in Argentina
Ośrodek kształcenia W pełnym wymiarze godzin 1 rok Maj 2019 Argentyna Buenos Aires

Kapitan zapewnia szkolenie akademickie i praktyczne do zrozumienia, zarządzania i rozwiązywania problemów oraz przewidywania zmian polityczno-instytucjonalnych, gospodarczych i strategicznych agencji rządowych i firm prywatnych dotyczące stosunków międzynarodowych, ze szczególnym uwzględnieniem Ameryki Łacińskiej i Europa.

mistrzem dziennikarstwa w Buenos Aires, Argentyna

Mente Argentina
Ośrodek kształcenia W pełnym wymiarze godzin 12 miesięcy Luty 2020 Argentyna Buenos Aires

Zaprogramować Mente Argentyna magistra dziennikarstwa jest przeznaczony dla studentów z całego świata, którzy nie tylko chcą uzyskać magistra dziennikarstwa, ale również dla tych, którzy szukają

magister stosunków międzynarodowych

Mente Argentina
Ośrodek kształcenia W pełnym wymiarze godzin 15 miesięcy Luty 2020 Argentyna Buenos Aires

Mistrz Mente Argentyny program w stosunkach międzynarodowych został zaprojektowany dla studentów z całego świata, którzy nie tylko chcą, aby ich Mistrz w stosunkach międzynarodowych, ale również starać

Energia MBA i źródła odnawialne (online) (mer-v)

Tecnológico de Monterrey - ITESM
Online W pełnym wymiarze godzin Zaoczne 2 lat Sierpień 2019 Meksyk Monterrey Buenavista Mexico City Zapopan Morelia Santa Fe Santiago de Querétaro Kolumbia Colombia Online Ekwador Ecuador Online Panama Panama Online Peru Peru Online Argentyna Buenos Aires Boliwia La Paz Chile Santiago Cali Cartagena Kostaryka San Jose Guayaquil Quito Salwador San Salvador Gwatemala Antigua Guatemala Honduras Tegucigalpa Stany Zjednoczone Houston Nikaragua Managua Panama City Paragwaj Asuncion Lima Portoryko Orange County Republika Dominikańska Santo Domingo Urugwaj Montevideo Wenezuela Caracas + 49 więcej

krajów rozwijających się wymaga usługi zarządzania i wykorzystania energii są zagwarantowane w kontekście zrównoważonego rozwoju. Aby osiągnąć ten wymaga innowacji w zarządzaniu energią, dać pierwszeństwo do ochrony nieodnawialnych zasobów energetycznych i promować korzystanie z alternatywnych źródeł energii.