W niepełnym wymiarze czasu studia magisterskie na kierunku Archiwistyka w Oceanii

Znajdź W niepełnym wymiarze czasu studia magisterskie na kierunku Archiwistyka w Oceanii

Archiwistyka

Stopień Master 's jest podyplomowych stopień naukowy. Trzeba już licencjat ubiegania się o programie Master 's. Most główny 'studiów s wymaga studentów do ukończenia głównego ' tezy s lub pracy badawczej.

Stopnia w archiwalnych studia skupiają się na uzyskaniu wiedzy i umiejętności oczekuje się od archiwisty, aby być w stanie zapewnić archiwa z ekspertów w Masters guidance.A stopnia studiów archiwalnych, można przyczynić się do muzeów, zabytków, lub firm, które korzystają z te badania. Archiwalia Studies to wielki komplement do wykształcenia w historii.

W związku z wieloma krajami w Oceanii, uroczystości pracy i przepisów o pozwolenia na pracę są bardzo zróżnicowane, z danymi na temat możliwości w niektórych krajach jest ograniczona. Australia i Nowa Zelandia są najbardziej zaawansowane kraje w okolicy.

W niepełnym wymiarze czasu studia magisterskie kierunek Archiwistyka. Uzyskaj wszystkie informacje o W niepełnym wymiarze czasu studiach magisterskich na kierunku Archiwistyka w Oceanii.

Czytaj więcej

Master of Science w środowisku internetowym (rozszerzenie)

University of Technology Sydney
Stacjonarne W niepełnym wymiarze czasu 2 - 4 lat January 2019 Australia Sydney

Ten kurs jest przeznaczony dla absolwentów każdej dziedzinie, którzy chcą nauczyć się lub poszerzyć swoją wiedzę na temat technologii sieciowych i sieciowych. Jako studenci pochodzą z różnych środowisk, nie ma możliwości wyboru przedmiotu w programie do indywidualnych potrzeb. [+]

Program Internetworking zapewnia studentom praktycznego, praktycznego doświadczenia uczenia się z wykorzystaniem środków przekazanych przez Cisco Systems dla Międzysieciowa tym routingu, przełączania, bezpieczeństwa i bezprzewodowych. Zaawansowane obieralnych w Internetworking są dostępne. Program obejmuje wszystkie aspekty stosowania organizacyjnej sieci: projektowania, wykonania, bezpieczeństwa, zarządzania, systemy i aplikacje. Kurs przygotowuje studentów licencjackich kwalifikacji, które nie znajdują się w zakresie ICT, na wejściu do załogi jako ICT sieciowym profesjonalny. Studenci, którzy mają kwalifikacje w zakresie ICT może przedłużyć ich naukę. Studenci mogą rozwijać wiele umiejętności w dziedzinie Międzysieciowa, zgodnie z odsetek oraz planowych wyborów, na przykład, przełączania i routingu, systemów i zarządzania siecią i analizy bezpieczeństwa sieci, mobilność i tworzenie stron internetowych. Studenci mają możliwość przygotowania do CCNA i CCNP certyfikacji Cisco w ramach programu.... [-]