W niepełnym wymiarze czasu studia magisterskie na kierunku Archiwistyka w Europie

Znajdź W niepełnym wymiarze czasu studia magisterskie na kierunku Archiwistyka w Europie

Archiwistyka

Masters jest przyznawane studentom, którzy ukończyli studiów podyplomowych w określonej dziedzinie nauki lub obszarze praktyki zawodowej, podczas gdy wykazując wysoki poziom opanowania podczas procesu.

Stopnia w archiwalnych studia skupiają się na uzyskaniu wiedzy i umiejętności oczekuje się od archiwisty, aby być w stanie zapewnić archiwa z ekspertów w Masters guidance.A stopnia studiów archiwalnych, można przyczynić się do muzeów, zabytków, lub firm, które korzystają z te badania. Archiwalia Studies to wielki komplement do wykształcenia w historii.

Europa jest szóstym co do wielkości kontynent i obejmuje 47 krajów i różnorodnych zależności, wyspy i terytoria. Graniczy z Morza Śródziemnego na południu Azji na wschód, i na Oceanie Atlantyckim na Zachód.

W niepełnym wymiarze czasu studia magisterskie kierunek Archiwistyka. Uzyskaj wszystkie informacje o W niepełnym wymiarze czasu studiach magisterskich na kierunku Archiwistyka w Europie.

Czytaj więcej

Magister informatyki i technologii

University For Information Science And Technology
Stacjonarne W niepełnym wymiarze czasu 1 - 2 lat September 2019 Macedonia Ohrid

Sieci komunikacyjne jest ekscytujący obszar, który rozwija się bardzo szybko i się dużo uwagi od naukowców i społeczności akademickiej. Jednak to, co jest bardziej istotne jest to, że firmy i instytucje prywatne / publiczne dają ogromną wagę do swojej infrastruktury sieci komputerowej ... [+]

Master Degree w Nauki i Technologii Informacyjnych Wprowadzenie

Sieci komunikacyjne jest ekscytujący obszar, który rozwija się bardzo szybko i się dużo uwagi od naukowców i społeczności akademickiej. Jednak to, co jest bardziej istotne jest to, że firmy i instytucje prywatne / publiczne dają ogromną wagę do swojej infrastruktury sieci komputerowej, z tego powodu, że dzisiaj nic nie można zrobić bez transmisji danych. W związku z tym, każda sieć komunikacyjna powinna mieć mechanizmy zabezpieczeń, które zapewniają ochronę przed kradzieżą danych, utratę danych, wycieku informacji i wszelkiego rodzaju włamania, które ma na celu przełamywanie i manipulowanie poufnych oraz chronionych prawem autorskim materiałów.... [-]