MASTERSTUDIES

Znajdź studia niestacjonarne studia magisterskie na kierunku Studia architektoniczne w Madingley

Badania na poziomie Mistrz wiązać specjalistycznych studiów w dziedzinie badań naukowych lub obszaru praktyki zawodowej. Zarabianie magistra wykazuje wyższy poziom opanowania przedmiotu. Zdobywając tytuł magistra może trwać od roku do trzech lub czterech lat. Przed studia, zwykle musi napisać i obronić pracę dyplomową, długo papieru, który jest kulminacją swoim wyspecjalizowanych badań.

Aby struktury i zachowania nowej struktury spełnienia specyfikacji technicznych i estetycznych, konieczne jest wejście osób doświadczonych w architekturze. Wiąże się to z tworzenia rysunków, wykonywania pomiarów i czasami pośredniczeniu kompromisów.

Edukacja w Wielkiej Brytanii jest zdecentralizowane dzieje z każdym z krajów Zjednoczonego Królestwa posiadających odrębne systemy pod różnymi rządami: Rząd brytyjski jest odpowiedzialny za Anglii i szkocki rząd, rząd walijski i rządem Irlandii Północnej są odpowiedzialne za Szkocji , Walii i Irlandii Północnej, odpowiednio.

Studia niestacjonarne studia magisterskie na kierunku Studia architektoniczne w %Madingley. Uzyskaj wszystkie informacje o studia niestacjonarne studiach na kierunku Studia architektoniczne w Madingley.

1 Wyniki z Studia architektoniczne, Madingley Filter

MSt in Interdisciplinary Design for the Built Environment

University of Cambridge - Cambridge Institute for Sustainability Leadership
Magisterskie
06 Sie 2020
<
studia niestacjonarne
<
2 lat(a)
Język angielski
Ośrodek kształcenia i studia online
Ośrodek kształcenia
Online

The Master of Studies (MSt) in Interdisciplinary Design for the Built Environment (IDBE) is a transformative part-time master’s course at the University of Cambridge, for glob ...

Czytaj więcej