close

Filtry

Zobacz wyniki

Studia magisterskie na kierunku Studia architektoniczne w Alameda 2021

Masters odnosi się do realizacji programu studiów absolwent, który przygotowuje uczniów do dalszego ich wiedzy na określony temat lub rozwijać swoją karierę. Większość mistrzów są udzielane przez państwowe lub publiczne uczelnie. Aby struktury i zachowania nowej struktury spełnienia specyfikacji technicznych i estetycznych, konieczne jest wejście osób doświadczonych w architektu… Czytaj więcej

Masters odnosi się do realizacji programu studiów absolwent, który przygotowuje uczniów do dalszego ich wiedzy na określony temat lub rozwijać swoją karierę. Większość mistrzów są udzielane przez państwowe lub publiczne uczelnie.

Aby struktury i zachowania nowej struktury spełnienia specyfikacji technicznych i estetycznych, konieczne jest wejście osób doświadczonych w architekturze. Wiąże się to z tworzenia rysunków, wykonywania pomiarów i czasami pośredniczeniu kompromisów.

Stany Zjednoczone to duży kraj w Ameryce Północnej, często określany jako "USA ", "US ", "United States ", "Ameryka ", lub po prostu " Państwa ". Amerykańskie uczelnie są finansowane przez "naukę " opłata dla studenta, który jest często bardzo drogie, bardzo często sięga do dziesiątek tysięcy dolarów rocznie.

Studia magisterskie Studia architektoniczne w Alameda. Uzyskaj wszystkie informacje o studiach magisterskich na kierunku Studia architektoniczne w Alameda.

Pokaż mniej
Wybierz kierunki studiów
arrow_drop_up arrow_drop_down
format_list_bulleted Filtry
San Francisco Institute Of Architecture
Alameda, Stany Zjednoczone

Program Master of Architecture (M.Arch) oferuje zaawansowaną edukację zawodową w zakresie sztuki, technologii i zarządzania architekturą.

Program Master of Architecture (M.Arch) oferuje zaawansowaną edukację zawodową w zakresie sztuki, technologii i zarządzania architekturą. -
Magisterskie
Język angielski
Sie 2021
 

WSKAZÓWKA! Jeśli reprezentujesz uczelnię i chcesz dodać swoje programy do naszych ofert, skontaktuj się z nami

Wybierz kierunki studiów