Filter
Studia magisterskie
Rosja Typ studiów: Wszystkie Tempo: Wszystkie

Studia magisterskie Studia architektoniczne w Rosja. Szukaj studiów magisterskich w Rosja tutaj!

Stopień Master 's jest podyplomowych stopień naukowy. Trzeba już licencjat ubiegania się o programie Master 's. Most główny 'studiów s wymaga studentów do ukończenia głównego ' tezy s lub pracy badawczej.

Architektura jest handel, w którym budynki są zaprojektowane i zbudowane. Wiąże się to z wykorzystaniem technologii, materiałów i środowiska, w celu spełnienia wymogów prawa i tych zamawiających budowy.

Rosja, lub też oficjalnie znany jako Federacji Rosyjskiej, jest krajem, w północnej Eurazji. Edukacja w Rosji jest głównie przez państwo i jest regulowane przez Ministerstwo Edukacji i Nauki. W Rosji, zajmuje około 70% czasu szkolenia na lekcjach kontaktu z nauczycielem, reszta 30% nakładu pracy poświęcone są niezależne badania materiału.

Studia magisterskie Studia architektoniczne w Rosja. Uzyskaj wszystkie informacje o studiach magisterskich na kierunku Studia architektoniczne w Rosja.

Czytaj więcej Pokaż mniej
Inne opcje w ramach tego kierunku studiów:

2 Wyniki z Studia architektoniczne, Rosja

Northern (Arctic) Federal University

Dyscyplin. Ogólne cykl naukowych. Filozoficzne problemy z nauką i technologią. Metodologia badań naukowych. Działy specjalne ... [+]

Szkolenie Master - Teoria i projektowanie budynków Przedmioty nauczania Język: rosyjski (dla studentów, którzy nie znają języka rosyjskiego, pod warunkiem, kurs przygotowawczy) Dyscyplin. Ogólne cykl naukowych. Filozoficzne problemy z nauką i technologią. Metodologia badań naukowych. Specjalne działy matematyki wyższej. Mechanika odkształceniu ciała. Modelowanie konstrukcji budowlanych. Podstawy wynalazku. Wymiana ciepła i masy w systemach rozproszonych.

Profesjonalny cykl. Podstawy pedagogiki i andragogiki. Język biznesu. Technologia informacyjna w budownictwie. Metody rozwiązywania problemów naukowych i technicznych w budownictwie. Niezawodność konstrukcji budowlanych. Obliczanie konstrukcji przestrzennych i innych dyscyplin.... [-]

Rosja Arkhangelsk
Wrzesień 2019
Rosyjski
W pełnym wymiarze godzin
2 lat(a)
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku
Higher School of Economics

Program skupi się na zagadnieniach planowania i zarządzania miastami za pomocą nowych modeli miast i technologii. Będzie prowadzony przez międzynarodowych i rosyjskich na ... [+]

Program koncentruje się na zagadnieniach planowania i zarządzania miastami za pomocą nowych modeli i technologii miejskich. Jest prowadzony przez międzynarodowych i rosyjskich naukowców i ekspertów, którzy tworzą aktualny plan rozwoju inteligentnego miasta w Rosji i na świecie. Kluczową zasadą programu jest uczenie się przez działanie. Program odbywa się w środowisku laboratoryjnym, w którym uczniowie próbują nowych technologii, przygotowują prototypy, badają i analizują miasto za pomocą danych oraz opracowują projekty, które stanowią istotną odpowiedź na złożone problemy, które mają wpływ na współczesne miasta.

Program zaprasza architektów, projektantów, inżynierów, ekonomistów, przedsiębiorców i absolwentów zainteresowanych zarządzaniem miastami i technologiami. Umiejętności nabyte w trakcie programu zapewniają absolwentom różnorodne możliwości kariery w dużych firmach technologicznych, administracji miejskiej lub ich własnych innowacyjnych przedsiębiorstwach.... [-]

Rosja Moscow Nizhny Novgorod Saint Petersburg
Skontaktuj się ze szkołą
Język angielski
W pełnym wymiarze godzin
2 lat(a)
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku