Magister Architektura w Portoryko - Studia magisterskie

Studia magisterskie Architektura w Portoryko. Szukaj studiów magisterskich w Portoryko tutaj!

Architektura

Masters jest pierwszy poziom absolwentów zajęć i może być uzyskane po otrzymaniu stopnia licencjata. Zarabianie mistrzów zwykle wymaga dwóch lat studiów w pełnym wymiarze czasu pracy, który wynosi 36 do 54 semestr kredytów.

 

Architektura to proces projektowania i planowania przestrzeni lub budowy zgodnie z zestawem estetycznych, społecznych i środowiskowych wytycznych. Z tego powodu, architektura jest często podzielona na kategorie w zależności od stylu nadrzędnym.

Istnieje kilka instytucje szkolnictwa wyższego znajduje się w całym Puerto Rico, z University of Puerto Rico jest najstarszym i największym. Jako terytorium Stanów Zjednoczonych, obywatele mogą mieć dostęp do dodatkowych możliwości kształcenia.

Studia magisterskie Architektura w Portoryko. Uzyskaj wszystkie informacje o studiach magisterskich na kierunku Architektura w Portoryko.

Czytaj więcej

Master of Architecture

Universidad del Turabo
Stacjonarne W pełnym wymiarze godzin 2 - 4 lat January 2019 Portoryko Gurabo

Program Master of Architecture ma na celu zapewnienie naszym absolwentom wymaganego wykształcenia i doświadczenia praktycznego, aby wejść do zawodu architektury. Program koncentruje się na wiedzy historycznej, teoretycznej, technicznej, praktycznej i projektowej w ekonomicznych, społecznych i profesjonalnych dziedzinach architektury. [+]

Opis

Program Master of Architecture ma na celu zapewnienie naszym absolwentom wymaganego wykształcenia i doświadczenia praktycznego, aby wejść do zawodu architektury. Program koncentruje się na wiedzy historycznej, teoretycznej, technicznej, praktycznej i projektowej w ekonomicznych, społecznych i profesjonalnych dziedzinach architektury. Studenci będą również pracować w studiu projektowo-budowlanym z projektem zorientowanym na społeczność, który obejmuje badania, projektowanie schematyczne, projektowanie i konstruowanie nowatorskiego rozwiązania zawierającego wszystkie fazy praktyki, takie jak studium wykonalności, dokument umowy, zamówienia budowlane i administracja budynku gradacja. Program został zaprojektowany w taki sposób, aby odpowiadał potrzebom wysoce skoncentrowanego studenta, który zamierza ukończyć proces licencjonowania architektury i stać się podstawowymi elementami w integracji integracji współczesnej architektury z lokalną i globalną praktyką.... [-]


Magister w planowaniu

University of Puerto Rico - Río Piedras
Stacjonarne W pełnym wymiarze godzin 1 rok August 2019 Portoryko San Juan

Graduate School of Planning przyznaje tytuł magistra w zakresie planowania z obszarów nacisku w dziedzinie planowania miejskiego i terytorialnego, planowania zasobów naturalnych i środowiska, planowania systemów gospodarczych oraz obszarów polityki i planowania społecznego. [+]

Graduate School of Planning przyznaje tytuł magistra w zakresie planowania z obszarów nacisku w dziedzinie planowania miejskiego i terytorialnego, planowania zasobów naturalnych i środowiska, planowania systemów gospodarczych oraz obszarów polityki i planowania społecznego.

Program studiów magisterskich w zakresie planowania został sprawdzony i zatwierdzony przez Senat Naukowy w dniu 17 kwietnia 1997 r. Oraz przez Radę Nadzorczą za pośrednictwem certyfikatu nr 22 z 28 sierpnia 1998 r.

Głównym celem programu jest wszechstronny i integralny rozwój społeczeństwa, w jego głównych komponentach: gospodarczym, społecznym, urbanistyczno-przestrzennym i środowiskowym. Analizowane są teorie, metody i techniki diagnozy i analizy problemów i potrzeb, oceny alternatywnych rozwiązań interwencyjnych oraz projektowania polityk, planów, programów i projektów oraz ich realizacji. Zakres interwencji może być krajowy, regionalny, gminny i wspólnotowy, za pośrednictwem rządu, społeczności, organizacji pozarządowych, firm prywatnych lub ich konsorcjów.... [-]