MASTERSTUDIES

Znajdź studia niestacjonarne studia magisterskie na kierunku Studia architektoniczne w Nowa Zelandia

Masters zarabiają po studenci ukończą licencjackich studiów. Aby uzyskać mistrzów, zwykle trzeba wykonać od 12 do 18 kursów uczelni, które często wiążą zakończeniu kompleksowych badań i / lub pracy dyplomowej.

Architektura to proces projektowania i planowania przestrzeni lub budowy zgodnie z zestawem estetycznych, społecznych i środowiskowych wytycznych. Z tego powodu, architektura jest często podzielona na kategorie w zależności od stylu nadrzędnym.

Nowa Zelandia jest krajem pięknym i różnorodne naturalne piękno. Kiwi to nie tylko jeden z symboli narodowych - pozostałe to srebrny liść paproci i koru - ale także nazwa Nowozelandczycy zwykle nazywają siebie. Zagraniczni studenci będą musieli płacić pełne czesne i własne koszty utrzymania podczas studiów w nowej instytucji Zelandii.

Studia niestacjonarne studia magisterskie w Nowa Zelandia. Uzyskaj wszystkie informacje o studia niestacjonarne studiach magisterskich na kierunku Studia architektoniczne w Nowa Zelandia.

2 Wyniki z Studia architektoniczne, Nowa Zelandia Filter

Master of Architecture (Professional)

Victoria University of Wellington
Magisterskie
<
Studia dzienne
<
2&nbsp;-&nbsp;4 lat(a)
Język angielski
Ośrodek kształcenia

Przygotuj się do pracy jako profesjonalny architekt. Doskonal swoje umiejętności jako projektant, rozwijaj umiejętność myślenia wizualnego w trzech wymiarach i ucz się, jak na ...

Czytaj więcej

Master of Architectural Science - MArchSc

Victoria University of Wellington
Magisterskie
Lip 2020
<
Studia dzienne
<
studia niestacjonarne
<
18 miesiące
Język angielski
Ośrodek kształcenia

Zostań ekspertem w dziedzinie nauki o środowisku zbudowanym i zwiększ swoje zrozumienie związków między architekturą, inżynierią, testowaniem i badaniami budowlanymi. Poznasz ...

Czytaj więcej