close

Filtry

Zobacz wyniki

Studia magisterskie na kierunku Studia architektoniczne w Heroica Veracruz 2021

Magister jest stopień naukowy przyznawany osobom, które z powodzeniem oznaczać wyższy poziom doświadczenia. Istnieją dwa główne rodzaje mistrzów - uczy i badania. Architektura jest handel, w którym budynki są zaprojektowane i zbudowane. Wiąże się to z wykorzystaniem technologii, materiałów i środowiska, w celu spełnienia wymogów prawa i tych zamawiających budowy.Meksyk, oficjal… Czytaj więcej

Magister jest stopień naukowy przyznawany osobom, które z powodzeniem oznaczać wyższy poziom doświadczenia. Istnieją dwa główne rodzaje mistrzów - uczy i badania.

Architektura jest handel, w którym budynki są zaprojektowane i zbudowane. Wiąże się to z wykorzystaniem technologii, materiałów i środowiska, w celu spełnienia wymogów prawa i tych zamawiających budowy.

Meksyk, oficjalnie Meksykańskie Stany Zjednoczone, jest federalnym republiką konstytucyjną w Ameryce Północnej. Praca może wymagać wizy pracy, co jest trudne do uzyskania, jeśli tylko chcą freelance na krótki czas. Większość z rządu finansowane uniwersytetów na największych miast (stolica kraju) mają krótkie kursy w historii, gastronomicznych i kulturalnych osób, większość z nich jest prawie za darmo.

Veracruz jest domem dla wielu znanych uniwersytetach w Meksyku. Najsłynniejszy uniwersytet w mieście jest Universidad Veracruzana że zapewnia studentom z 56 tytuł licencjata programów, 37 magistrów i 5 doktorów.

Studia magisterskie Studia architektoniczne w Heroica Veracruz. Uzyskaj wszystkie informacje o studiach magisterskich na kierunku Studia architektoniczne w Heroica Veracruz.

Pokaż mniej
Wybierz kierunki studiów
arrow_drop_up arrow_drop_down
format_list_bulleted Filtry
Gestalt University of Design
Heroica Veracruz, Meksyk

Master's Degree in Sustainable Urban Architectural Design ma na celu wyszkolenie specjalistów w zakresie architektonicznego projektowania urbanistycznego z najnowocześniejszą ... +

Master's Degree in Sustainable Urban Architectural Design ma na celu wyszkolenie specjalistów w zakresie architektonicznego projektowania urbanistycznego z najnowocześniejszą wiedzą, która integruje teorię formy i zrównoważonego rozwoju, aby zaproponować optymalne alternatywy w projektowaniu przestrzeni, które promują jakość życia. -
Magisterskie
Spanish (Mexican)
Lip 2021
Ośrodek kształcenia
 

WSKAZÓWKA! Jeśli reprezentujesz uczelnię i chcesz dodać swoje programy do naszych ofert, skontaktuj się z nami