MASTERSTUDIES

Znajdź studia niestacjonarne studia magisterskie na kierunku Studia architektoniczne w Kolumbia

Korzyści z Masters wykraczać poza poprawy zarobków. Mogą one dostarczyć Państwu umiejętności osobistych i zawodowych, aby przyspieszyć swój rozwój. Są także okazją do odróżnienia się od swoich rówieśników, z których wielu ma podobne poziomu i licencjackich kwalifikacji.

Aby struktury i zachowania nowej struktury spełnienia specyfikacji technicznych i estetycznych, konieczne jest wejście osób doświadczonych w architekturze. Wiąże się to z tworzenia rysunków, wykonywania pomiarów i czasami pośredniczeniu kompromisów.

Kolumbia jest naprawdę różnorodny i wyjątkowy kraj, położony w północno-zachodnim rogu Ameryki Południowej. Z przyjaznych ludzi, krajobrazów i miast egzotycznych kosmopolityczne, Kolumbia jest na pewno miejsce do nauki hiszpańskiego.

Studia niestacjonarne studia magisterskie w Kolumbia. Uzyskaj wszystkie informacje o studia niestacjonarne studiach magisterskich na kierunku Studia architektoniczne w Kolumbia.

1 Wyniki z Studia architektoniczne, Kolumbia Filter

Magister urbanistyki i planowania regionalnego

Pontificia Universidad Javeriana
Magisterskie
Sty 2021
<
studia niestacjonarne
<
4 semestry
Spanish (Colombia)
Ośrodek kształcenia

Master's Degree in Urban and Regional Planning to program podyplomowy ustanowiony w 1975 roku na Wydziale Interdyscyplinarnych Studiów. Obecnie jest jednostką Wydziału Archite ...

Czytaj więcej