MASTERSTUDIES

Znajdź studia niestacjonarne studia magisterskie na kierunku Studia architektoniczne w Iran

Magister jest stopień naukowy przyznawany osobom, które z powodzeniem oznaczać wyższy poziom doświadczenia. Istnieją dwa główne rodzaje mistrzów - uczy i badania.

Aby struktury i zachowania nowej struktury spełnienia specyfikacji technicznych i estetycznych, konieczne jest wejście osób doświadczonych w architekturze. Wiąże się to z tworzenia rysunków, wykonywania pomiarów i czasami pośredniczeniu kompromisów.

Iran lub Persia oficjalnie Islamska Republika Iranu, to kraj w Azji Zachodniej. Iran graniczy od północy Armenią, Azerbejdżanem i Turkmenistanem.Według Rankingu webometrii uniwersytetów świata, wybitni uczelni w kraju są University of Tehran (468-cia na całym świecie),

Studia niestacjonarne studia magisterskie w Iran. Uzyskaj wszystkie informacje o studia niestacjonarne studiach magisterskich na kierunku Studia architektoniczne w Iran.

1 Wyniki z Studia architektoniczne, Iran Filter

Mistrz w dziedzinie energii i architektury

University of Tehran, Kish International Campus
Magisterskie
Sie 2020
<
Studia dzienne
<
studia niestacjonarne
Język angielski
Ośrodek kształcenia

Studenci tego kursu będą się uczyć metod projektowania środowiskowego, które odnoszą się do różnych etapów projektowania architektonicznego i będą w stanie ocenić istniejące b ...

Czytaj więcej