close

Filtry

Zobacz wyniki

Studia magisterskie Studia architektoniczne w Indonezja. Szukaj studiów magisterskich w Indonezja tutaj!

Masters odnosi się do realizacji programu studiów absolwent, który przygotowuje uczniów do dalszego ich wiedzy na określony temat lub rozwijać swoją karierę. Większość mistrzów są udzielane przez państwowe lub publiczne uczelnie. Aby struktury i zachowania nowej struktury spełnienia specyfikacji technicznych i estetycznych, konieczne jest wejście osób doświadczonych w architektu… Czytaj więcej

Masters odnosi się do realizacji programu studiów absolwent, który przygotowuje uczniów do dalszego ich wiedzy na określony temat lub rozwijać swoją karierę. Większość mistrzów są udzielane przez państwowe lub publiczne uczelnie.

Aby struktury i zachowania nowej struktury spełnienia specyfikacji technicznych i estetycznych, konieczne jest wejście osób doświadczonych w architekturze. Wiąże się to z tworzenia rysunków, wykonywania pomiarów i czasami pośredniczeniu kompromisów.

Indonezja, oficjalnie Republika Indonezji, to kraj w południowo-wschodniej Azji i Oceanii.Indonezja to archipelag obejmujący około 17.508 wysp

Studia magisterskie Studia architektoniczne w Indonezja. Uzyskaj wszystkie informacje o studiach magisterskich na kierunku Studia architektoniczne w Indonezja.

Pokaż mniej
Wybierz kierunki studiów
arrow_drop_up arrow_drop_down
Inne opcje w ramach tego kierunku studiów: 
format_list_bulleted Filtry
Diponegoro University
Semarang, Indonezja

Mistrz w Architektura koncentruje się na architekturze zgodnej z tropikalnego klimatu i geografii indonezyjskim

Mistrz w Architektura koncentruje się na architekturze zgodnej z tropikalnego klimatu i geografii indonezyjskim -
Magisterskie
Studia dzienne
Ośrodek kształcenia
 

WSKAZÓWKA! Jeśli reprezentujesz uczelnię i chcesz dodać swoje programy do naszych ofert, skontaktuj się z nami

Wybierz kierunki studiów