close

Filtry

Zobacz wyniki

Studia magisterskie na kierunku Studia architektoniczne w Hasselt 2021

Stopień Master 's jest podyplomowych stopień naukowy. Trzeba już licencjat ubiegania się o programie Master 's. Most główny 'studiów s wymaga studentów do ukończenia głównego ' tezy s lub pracy badawczej. Architektura to proces projektowania i planowania przestrzeni lub budowy zgodnie z zestawem estetycznych, społecznych i środowiskowych wytycznych. Z tego powodu, a… Czytaj więcej

Stopień Master 's jest podyplomowych stopień naukowy. Trzeba już licencjat ubiegania się o programie Master 's. Most główny 'studiów s wymaga studentów do ukończenia głównego ' tezy s lub pracy badawczej.

Architektura to proces projektowania i planowania przestrzeni lub budowy zgodnie z zestawem estetycznych, społecznych i środowiskowych wytycznych. Z tego powodu, architektura jest często podzielona na kategorie w zależności od stylu nadrzędnym.

Belgia jest znana jako centrum Europy i ośrodkiem międzynarodowej wymiany. W międzynarodowych studentów w Belgii być otoczony wielokulturowej społeczności.

Hasselt to miasto w Belgii. Szkolnictwo wyższe tutaj został napędzany różnych kampusach Hasselt w okolicy. Jednak coraz więcej instytucji szkolnictwa zbliża się szybko.

Studia magisterskie Studia architektoniczne w Hasselt. Uzyskaj wszystkie informacje o studiach magisterskich na kierunku Studia architektoniczne w Hasselt.

Pokaż mniej
Wybierz kierunki studiów
arrow_drop_up arrow_drop_down
format_list_bulleted Filtry
Hasselt University
Hasselt, Belgia +1 Więcej

Wydział Architektury i Sztuki przyjmuje wnioski o przyjęcie na innowacyjny międzynarodowy program magisterski w zakresie architektury wnętrz, z silnym naciskiem na ponowne wyk ... +

Wydział Architektury i Sztuki przyjmuje wnioski o przyjęcie na innowacyjny międzynarodowy program magisterski w zakresie architektury wnętrz, z silnym naciskiem na ponowne wykorzystanie adaptacyjne. -
Magisterskie
Studia dzienne
Język angielski
Sie 2021
Ośrodek kształcenia
 

WSKAZÓWKA! Jeśli reprezentujesz uczelnię i chcesz dodać swoje programy do naszych ofert, skontaktuj się z nami