MASTERSTUDIES

Znajdź studia niestacjonarne studia magisterskie na kierunku Studia architektoniczne w Crawley

Stopień magistra daje możliwość albo dalej swoje zrozumienie danej kwestii lub startu w zupełnie inny sposób, przy użyciu umiejętności zostały nabyte od poprzedniego stopnia licencjackich.

Stworzenie budynku lub miejsca, które jest nie tylko estetyczny, ale także nośne i wewnątrz parametrów prawnych obejmuje planowanie i prace projektowe od kogoś zaznajomionego z zasadami architektury.

Australia ma wyższe wykształcenie subsydiowanego dla studentów realizujących z licencjackich stopni. Dają one również pożyczki i dotacje na stanowisko doktorantów. Wyższa learning zaczyna szczeblu licencjackim stopni do stopnia doktora przyznawanego w każdej dziedzinie nauki.

Studia niestacjonarne studia magisterskie na kierunku Studia architektoniczne w %Crawley. Uzyskaj wszystkie informacje o studia niestacjonarne studiach na kierunku Studia architektoniczne w Crawley.

1 Wyniki z Studia architektoniczne, Crawley Filter

Master of Architecture

The University of Western Australia
Magisterskie
Sty 2021
<
Studia dzienne
<
studia niestacjonarne
<
2 lat(a)
Język angielski
Ośrodek kształcenia

Master of Architecture (Design) to program niezależnych, nadzorowanych badań prowadzących do prezentacji wystawy architektonicznej odpowiadającej jej zakresowi do schematyczne ...

Czytaj więcej