MASTERSTUDIES

Znajdź Zaoczne studia magisterskie na kierunku Architektura wnętrz w Madryt

Masters zarabiają po studenci ukończą licencjackich studiów. Aby uzyskać mistrzów, zwykle trzeba wykonać od 12 do 18 kursów uczelni, które często wiążą zakończeniu kompleksowych badań i / lub pracy dyplomowej.

Dziedzinie projektowania wnętrz łączy w sobie umiejętności techniczne z twórczej wizji w celu stworzenia miejsc pracy i życia w konstrukcjach mieszkalnych lub handlowych. Projektant wnętrz przynosi koncepcje projektowe i potrzeby funkcjonalne do skutku w celu zwiększenia żadnego środowiska wewnętrznego.

Hiszpania (hiszp. España) jest zróżnicowany kraj dzieląc Półwysep Iberyjski z Portugalią, na zachodnim krańcu Morza Śródziemnego. Hiszpania jest uważana za kraj egzotyczny w Europie ze względu na przyjazną mieszkańcom i stylu życia zrelaksowany. Normalny czas na University kursów w Hiszpanii wynosi 4 lata, z wyjątkiem medycyny i stopnie podwójnych, które są 6. Madryt i Barcelona są dobrze znane miast na całym świecie ze swojej kuchni, nocnych klubów i słynnego folkloru i festyny.

Madryt Miasto jest stolicą Hiszpanii. To jest obszar metropolitalny z ponad 3 mln mieszkańców. Ma arenę nazwie Las Ventas w której odbywają się coroczne wydarzenie walki byków. Miasto ma wiele publicznych i prywatnych uczelni.

Zaoczne studia magisterskie na kierunku Architektura wnętrz w %Madryt. Uzyskaj wszystkie informacje o Zaoczne studiach na kierunku Architektura wnętrz w Madryt.

3 Wyniki z Architektura wnętrz, Madryt Filter

Mistrz w projektowaniu globalnym - projektowanie wnętrz i architektura

DMAD Escuela De Diseño De Interiores Y Arquitectura
Studia menedżerskie
01 Paź 2020
<
W pełnym wymiarze godzin
<
Zaoczne
<
1500 godziny
Język hiszpański
Ośrodek kształcenia

Mistrz w architekturze i projektowaniu wnętrz w Dmad w Madrycie jest optymalnym szkoleniem dla tych, którzy chcą być profesjonalistami w dziedzinie projektowania wnętrz. Zaufa ...

Czytaj więcej

Magister strategicznego projektowania wnętrz

IED – Istituto Europeo di Design Madrid
Studia menedżerskie
13 Sty 2021
<
W pełnym wymiarze godzin
<
11 miesiące
21 Gru 2020
Spanish
Ośrodek kształcenia

Mieszani mistrzowie strategicznego projektowania wnętrz kształcą projektantów, którzy potrafią manipulować przestrzenią, dodając coś więcej niż tylko odpowiedź na czysto funkc ...

Czytaj więcej

Mistrz projektowania wnętrz

IED – Istituto Europeo di Design Madrid
Studia menedżerskie
05 Paź 2020
<
Zaoczne
<
9 miesiące
14 Sie 2020
Język hiszpański
Ośrodek kształcenia

Przekształcając przestrzenie, w których żyjemy, w struktury nadające się do zamieszkania. To ostateczny cel aranżacji wnętrz.

Czytaj więcej