MASTERSTUDIES

Znajdź najlepsze studia Architektura okrętowa Kanada tutaj!

Korzyści z Masters wykraczać poza poprawy zarobków. Mogą one dostarczyć Państwu umiejętności osobistych i zawodowych, aby przyspieszyć swój rozwój. Są także okazją do odróżnienia się od swoich rówieśników, z których wielu ma podobne poziomu i licencjackich kwalifikacji.

Kanada jest najlepszym krajem do prowadzenia swojego wyższego wykształcenia, jeśli są interaktywne osób. Prawie każda grupa etniczna jest reprezentowana w Kanadzie dlatego 'sa społeczeństwa wielokulturowego. Bariera językowa nie jest problemem dla zagranicznych studentów, Kanada uznawana jest za lidera world 's w szkolenia językowe jest.

Architektura okrętowa w Kanada. Uzyskaj wszystkie informacje o studiach na kierunku Architektura okrętowa w Kanada. Zaoszczędź czas, skontaktuj się z uczelnią tutaj!

2 Wyniki z Architektura okrętowa, Kanada Filter

Master of Engineering w dziedzinie architektury okrętowej i inżynierii morskiej

University of British Columbia - Faculty of Applied Science
Magisterskie
Sie 2021
<
Studia dzienne
01 Mar 2021
Język angielski
Ośrodek kształcenia

Master of Engineering in Naval Architecture & Marine Engineering (MEng NAME) to interdyscyplinarny, skoncentrowany na przemyśle program, który szkoli studentów w projektow ...

Czytaj więcej

Master of Engineering Leadership in Naval Architecture & Marine Engineering

University of British Columbia - Faculty of Applied Science
Magisterskie
Sty 2021
<
Studia dzienne
<
12 miesiące
Język angielski
Ośrodek kształcenia

Master of Engineering Leadership (MEL) w dziedzinie architektury okrętowej i inżynierii morskiej jest przeznaczony dla inżynierów, którzy chcą przyspieszyć swoją karierę poprz ...

Czytaj więcej