close

Filtry

Zobacz wyniki

Studia magisterskie na kierunku Architektura krajobrazu w Albuquerque 2021

Masters jest przyznawane studentom, którzy ukończyli studiów podyplomowych w określonej dziedzinie nauki lub obszarze praktyki zawodowej, podczas gdy wykazując wysoki poziom opanowania podczas procesu. Planowanie i zarządzanie odkrytych terenów zieleni prywatnych i publicznych wchodzi w dziedzinie architektury krajobrazu. Interdyscyplinarny praktyki, łączy kilka powołań, takich jak pro… Czytaj więcej

Masters jest przyznawane studentom, którzy ukończyli studiów podyplomowych w określonej dziedzinie nauki lub obszarze praktyki zawodowej, podczas gdy wykazując wysoki poziom opanowania podczas procesu.

Planowanie i zarządzanie odkrytych terenów zieleni prywatnych i publicznych wchodzi w dziedzinie architektury krajobrazu. Interdyscyplinarny praktyki, łączy kilka powołań, takich jak projektowanie krajobrazu, botaniki, ekologii, ogrodnictwie, sztuki, zagospodarowania przestrzennego i inne stworzenia, bezpośrednie i utrzymania przestrzeni naturalnych, głównie w środowiskach miejskich.

Stany Zjednoczone to duży kraj w Ameryce Północnej, często określany jako "USA ", "US ", "United States ", "Ameryka ", lub po prostu " Państwa ". Amerykańskie uczelnie są finansowane przez "naukę " opłata dla studenta, który jest często bardzo drogie, bardzo często sięga do dziesiątek tysięcy dolarów rocznie.

Wielu studentów dryfują do Albuquerque w Nowym Meksyku na ich stopni z różnych powodów. Istnieje 8 szkoły wyższe z Uniwersytetu w Nowym Meksyku - Main Campus ma największą liczbę studentów. Jest to uczelnia publiczna. ITT Technical Institute of Albuquerque ma największą liczbę studentów pośród prywatnych instytucji.

Studia magisterskie Architektura krajobrazu w Albuquerque. Uzyskaj wszystkie informacje o studiach magisterskich na kierunku Architektura krajobrazu w Albuquerque.

Pokaż mniej
format_list_bulleted Filtry
University of New Mexico School of Architecture and Planning
Albuquerque, Stany Zjednoczone

Program studiów Master of Landscape Architecture na University of New Mexico jest zaangażowany w badanie zasad i teorii architektury krajobrazu, ich zastosowania jako narzędzi ... +

Program studiów Master of Landscape Architecture na University of New Mexico jest zaangażowany w badanie zasad i teorii architektury krajobrazu, ich zastosowania jako narzędzi krytycznego myślenia i ich syntezy w projektowaniu i praktyce. Program przygotowuje studentów do zastosowania tych narzędzi w szerszym światowym kontekście wpływów społecznych, kulturowych, środowiskowych i ewolucyjnych na krajobraz. -
Magisterskie
Język angielski
Sie 2021
 

WSKAZÓWKA! Jeśli reprezentujesz uczelnię i chcesz dodać swoje programy do naszych ofert, skontaktuj się z nami