MASTERSTUDIES

Znajdź studia niestacjonarne studia magisterskie na kierunku Architektura krajobrazu w Baltimore

Masters jest przyznawane studentom, którzy ukończyli studiów podyplomowych w określonej dziedzinie nauki lub obszarze praktyki zawodowej, podczas gdy wykazując wysoki poziom opanowania podczas procesu.

Architektura krajobrazu jest dziedziną nauki, która koncentruje się na przywróceniu obszarów naturalnych i tworzenia spokojnych terenów zielonych. Architekci krajobrazu również pracować, aby pomóc ludziom żyć zdrowiej poprzez rozwijanie przestrzeni na świeżym powietrzu, które są bezpieczne i przyjazne dla środowiska i zachęcić do aktywności fizycznej.

Edukacja w USA jest przede wszystkim przez sektor publiczny, z kontroli i finansowania pochodzącego z trzech poziomów: stan, lokalne i federalne, w tej kolejności.Wspólne wymogi do nauki na wyższym poziomie edukacji w Stanach Zjednoczonych będzie to esej przyjęć (znany również jako zestawienia celu lub rachunku osobistym), wykaz zaliczeń, rekomendacji / listy referencyjne, Testy językowe

University of Maryland ma najwyższą liczbę przyjętych studentów w Baltimore. Następnie jest on ciągnięty przez Loyola University of Maryland University of Baltimore i Morgan State University.

Studia niestacjonarne studia magisterskie na kierunku Architektura krajobrazu w %Baltimore. Uzyskaj wszystkie informacje o studia niestacjonarne studiach na kierunku Architektura krajobrazu w Baltimore.

1 Wyniki z Architektura krajobrazu, Baltimore Filter

Mistrz architektury krajobrazu

Morgan State University
Magisterskie
Sie 2020
<
Studia dzienne
<
studia niestacjonarne
<
3 lat(a)
Język angielski
Ośrodek kształcenia

Zawód architektury krajobrazu obejmuje projektowanie, planowanie i zarządzanie gruntami - od parków miejskich po regionalne zlewnie. Niezbędne w tej pracy jest uznanie dla śro ...

Czytaj więcej