close

Filtry

Zobacz wyniki

Studia magisterskie na kierunku Architektura krajobrazu w Manhattan 2021

Magister jest stopień naukowy przyznawany osobom, które z powodzeniem oznaczać wyższy poziom doświadczenia. Istnieją dwa główne rodzaje mistrzów - uczy i badania.Tytuł magistra w Architektury Krajobrazu zamierza nauczać o urbanistyce, innowacyjne metody projektowe i techniki integracji materiałów i technologii z ekologicznym i nowoczesnym projektowaniu krajobrazu. Studenci będą komp… Czytaj więcej

Magister jest stopień naukowy przyznawany osobom, które z powodzeniem oznaczać wyższy poziom doświadczenia. Istnieją dwa główne rodzaje mistrzów - uczy i badania.

Tytuł magistra w Architektury Krajobrazu zamierza nauczać o urbanistyce, innowacyjne metody projektowe i techniki integracji materiałów i technologii z ekologicznym i nowoczesnym projektowaniu krajobrazu. Studenci będą kompetentni w urbanistyki, ekologii i kultury.

Stany Zjednoczone to duży kraj w Ameryce Północnej, często określany jako "USA ", "US ", "United States ", "Ameryka ", lub po prostu " Państwa ". Amerykańskie uczelnie są finansowane przez "naukę " opłata dla studenta, który jest często bardzo drogie, bardzo często sięga do dziesiątek tysięcy dolarów rocznie.

Manhattan to jedna z pięciu dzielnic Nowego Jorku. Manhattan został opisany jako gospodarczego i kulturalnego centrum Stanów Zjednoczonych i jest domem dla ONZ Headquarters.Anchored przez Wall Street na Dolnym Manhattanie w Nowym Jorku funkcji miasta jako jednego z finansowych stolic świata.

Studia magisterskie Architektura krajobrazu w Manhattan. Uzyskaj wszystkie informacje o studiach magisterskich na kierunku Architektura krajobrazu w Manhattan.

Pokaż mniej
format_list_bulleted Filtry
Kansas State University College of Architecture, Planning and Design
Manhattan, Stany Zjednoczone

Przygotowujemy absolwentów do bycia liderami w dziedzinie architektury krajobrazu, integrując naukę studentów z badaniami wydziałowymi i twórczością oraz angażując partnerów w ... +

Przygotowujemy absolwentów do bycia liderami w dziedzinie architektury krajobrazu, integrując naukę studentów z badaniami wydziałowymi i twórczością oraz angażując partnerów w społecznościach i innych dyscyplinach. Poprzez te działania znacząco rozwijamy dyscyplinę architektury krajobrazu. Łączymy nasze rozumienie potrzeb ekologicznych i społecznych, aby projektować, planować i zarządzać interfejsem między człowiekiem a naturą, aby kształtować środowiska w sposób przynoszący korzyści zarówno poprzez krytyczne myślenie, procesy projektowania, jak i wdrażanie. Skupieni na przygotowaniu do praktyki zawodowej, jesteśmy wysoko wykwalifikowanymi, sumiennymi, pełnymi pasji ludźmi zaangażowanymi i pracującymi razem w pionowo zintegrowanych studiach, które są energiczne i współpracują. -
Magisterskie
Język angielski
Sie 2021
 

WSKAZÓWKA! Jeśli reprezentujesz uczelnię i chcesz dodać swoje programy do naszych ofert, skontaktuj się z nami