MASTERSTUDIES

Znajdź studia niestacjonarne studia magisterskie na kierunku Architektura krajobrazu w Oceanii

Stopień Master 's jest podyplomowych stopień naukowy. Trzeba już licencjat ubiegania się o programie Master 's. Most główny 'studiów s wymaga studentów do ukończenia głównego ' tezy s lub pracy badawczej.

Architektura krajobrazu podkreśla przy użyciu odpowiednich roślin, udogodnień i projektowanie w celu stworzenia miejsca na zewnątrz, że jest wyjątkowy i funkcjonalny. Architekci krajobrazu pomóc plan i wikary parków i zieleni publicznej, często z pomocą inżynierów, wykonawców, ogrodnicy i urbanistów.

Oceania składa się z wysp południowej, zachodniej i centralnej Pacyfiku, w tym w Melanezji, Mikronezji i Polinezji. Termin ten jest czasem rozszerzony obejmuje Australię, Nową Zelandię i Archipelagu Malajskiego.

Studia niestacjonarne studia magisterskie kierunek Architektura krajobrazu. Uzyskaj wszystkie informacje o studia niestacjonarne studiach magisterskich na kierunku Architektura krajobrazu w Oceanii.

2 Wyniki z Architektura krajobrazu, Oceanii Filter

Mistrz architektury krajobrazu

RMIT - Royal Melbourne Institute of Technology
Magisterskie
Lip 2020
<
Studia dzienne
<
2 lat(a)
Język angielski
Ośrodek kształcenia

Zostań liderem i innowatorem w praktyce architektury krajobrazu dzięki temu wielokrotnie nagradzanemu kursowi.

Czytaj więcej

Mistrz architektury krajobrazu

University of Technology Sydney
Magisterskie
<
Studia dzienne
<
studia niestacjonarne
<
2 lat(a)
Język angielski
Ośrodek kształcenia

Master of Landscape Architecture zapewnia studentom możliwość współpracy z uznanymi praktykami z wielokrotnie nagradzanych międzynarodowych studiów projektowych i czołowych ek ...

Czytaj więcej