close

Filtry

Zobacz wyniki

Studia magisterskie na kierunku Architektura krajobrazu w Almaty 2021

Masters jest pierwszy poziom absolwentów zajęć i może być uzyskane po otrzymaniu stopnia licencjata. Zarabianie mistrzów zwykle wymaga dwóch lat studiów w pełnym wymiarze czasu pracy, który wynosi 36 do 54 semestr kredytów.   Ekologia, ogrodnictwo, botanika, zagospodarowanie, gospodarka wodna burza, wzornictwa przemysłowego i innych dyscyplin połączyć w praktyce architektury k… Czytaj więcej

Masters jest pierwszy poziom absolwentów zajęć i może być uzyskane po otrzymaniu stopnia licencjata. Zarabianie mistrzów zwykle wymaga dwóch lat studiów w pełnym wymiarze czasu pracy, który wynosi 36 do 54 semestr kredytów.

Ekologia, ogrodnictwo, botanika, zagospodarowanie, gospodarka wodna burza, wzornictwa przemysłowego i innych dyscyplin połączyć w praktyce architektury krajobrazu. Zaangażowanie znacznie więcej niż tylko projektowanie krajobrazu, to na dużą skalę planowania i zarządzania, zarówno publicznych i prywatnych na zewnątrz obszarów lądowych.

Republika Kazachstanu jest kraj jest Azja Środkowa. Jest największym krajem śródlądowym. System edukacji jest powszechny i ​​obowiązkowy. Jest on podzielony na 3 etapy, a mianowicie: pierwotnych (formularze 1-4), podstawowe ogólne (formularze 5-9), a poziomem wykształcenia wyższego (formularze 10 - 11 lub 12).

Największe miasto Kazachstanu, Ałma-Ata jest znany z dobrych uczelniach międzynarodowych i ich powiązań z amerykańskich uniwersytetów, takich jak Kazach-American University. Wszyscy, którzy nie mogą sobie pozwolić, aby przejść do drogich międzynarodowych uniwersytetów mogą studiować w Ałmaty.

Studia magisterskie Architektura krajobrazu w Almaty. Uzyskaj wszystkie informacje o studiach magisterskich na kierunku Architektura krajobrazu w Almaty.

Pokaż mniej
format_list_bulleted Filtry
Almaty, Kazachstan

The program trains students in design decisions modeling and design work organization in civil and industrial construction, urban planning and landscape architecture, restorat ... +

The program trains students in design decisions modeling and design work organization in civil and industrial construction, urban planning and landscape architecture, restoration and reconstruction of historic buildings, interior architecture. -
Magisterskie
Studia dzienne
Kazachski, Russian (Kazakhstan)
Sie 2021
Ośrodek kształcenia
 

WSKAZÓWKA! Jeśli reprezentujesz uczelnię i chcesz dodać swoje programy do naszych ofert, skontaktuj się z nami