MASTERSTUDIES

Znajdź studia niestacjonarne studia magisterskie na kierunku Architektura krajobrazu w Australia

Masters jest przyznawane studentom, którzy ukończyli studiów podyplomowych w określonej dziedzinie nauki lub obszarze praktyki zawodowej, podczas gdy wykazując wysoki poziom opanowania podczas procesu.

Architektura krajobrazu jest dziedziną, która wymaga planowania, projektowania i utrzymania zieleni na zewnątrz, przede wszystkim na obszarach miejskich. To często obejmuje pomieszczenia ogólnodostępne, takie jak szkoły, placów miejskich, zoo, arboretum i parków, ale może również objąć dużych prywatnych nieruchomości korporacyjnych oraz rozległych terenów mieszkalnych.

Australia posiada siedem z góry 100 instytucji szkolnictwa wyższego na świecie! Australia znajduje się powyżej m.in. w Niemczech, Holandii i Japonii, ósme w 2012 Universitas U21 rankingu krajowych systemów szkolnictwa wyższego.

Studia niestacjonarne studia magisterskie w Australia. Uzyskaj wszystkie informacje o studia niestacjonarne studiach magisterskich na kierunku Architektura krajobrazu w Australia.

2 Wyniki z Architektura krajobrazu, Australia Filter

Mistrz architektury krajobrazu

RMIT - Royal Melbourne Institute of Technology
Magisterskie
Lip 2020
<
Studia dzienne
<
2 lat(a)
Język angielski
Ośrodek kształcenia

Zostań liderem i innowatorem w praktyce architektury krajobrazu dzięki temu wielokrotnie nagradzanemu kursowi.

Czytaj więcej

Mistrz architektury krajobrazu

University of Technology Sydney
Magisterskie
<
Studia dzienne
<
studia niestacjonarne
<
2 lat(a)
Język angielski
Ośrodek kształcenia

Master of Landscape Architecture zapewnia studentom możliwość współpracy z uznanymi praktykami z wielokrotnie nagradzanych międzynarodowych studiów projektowych i czołowych ek ...

Czytaj więcej