close

Filtry

Zobacz wyniki

Studia magisterskie na kierunku Architektura krajobrazu w Wiktoria 2021

W celu pomyślnego uzyskania dyplomem magistra, trzeba będzie uzyskać liczbę punktów przechodząc poszczególne moduły. Większość nauczane Masters będzie szereg podstawowych modułów, które trzeba zdać, aby uzyskać kwalifikację. Ocena Masters badawczych jest prawie zawsze w całości przez jednego modułu pracy doktorskiej lub projektu. Architektura krajobrazu jest dziedziną nauki,… Czytaj więcej

W celu pomyślnego uzyskania dyplomem magistra, trzeba będzie uzyskać liczbę punktów przechodząc poszczególne moduły. Większość nauczane Masters będzie szereg podstawowych modułów, które trzeba zdać, aby uzyskać kwalifikację. Ocena Masters badawczych jest prawie zawsze w całości przez jednego modułu pracy doktorskiej lub projektu.

Architektura krajobrazu jest dziedziną nauki, która koncentruje się na przywróceniu obszarów naturalnych i tworzenia spokojnych terenów zielonych. Architekci krajobrazu również pracować, aby pomóc ludziom żyć zdrowiej poprzez rozwijanie przestrzeni na świeżym powietrzu, które są bezpieczne i przyjazne dla środowiska i zachęcić do aktywności fizycznej.

Australia posiada siedem z góry 100 instytucji szkolnictwa wyższego na świecie! Australia znajduje się powyżej m.in. w Niemczech, Holandii i Japonii, ósme w 2012 Universitas U21 rankingu krajowych systemów szkolnictwa wyższego.

Studia magisterskie Architektura krajobrazu w Wiktoria. Uzyskaj wszystkie informacje o studiach magisterskich na kierunku Architektura krajobrazu w Wiktoria.

Pokaż mniej
format_list_bulleted Filtry
RMIT - Royal Melbourne Institute of Technology
Melbourne, Australia

Zostań liderem i innowatorem w praktyce architektury krajobrazu dzięki temu wielokrotnie nagradzanemu kursowi.

Zostań liderem i innowatorem w praktyce architektury krajobrazu dzięki temu wielokrotnie nagradzanemu kursowi. -
Magisterskie
Studia dzienne
2 lat(a)
Język angielski
Ośrodek kształcenia
 

WSKAZÓWKA! Jeśli reprezentujesz uczelnię i chcesz dodać swoje programy do naszych ofert, skontaktuj się z nami