Filter
Studia magisterskie
Wielka Brytania

Studia magisterskie Archeologia w Wielka Brytania. Szukaj studiów magisterskich w Wielka Brytania tutaj!

Jeśli pasjonujesz się historią, odkryciami i badaniami ludzkich zachowań, to studia magisterskie z archeologii mogą być programem dla Ciebie i Wielka Brytania może być miejscem do rozpoczęcia tych studiów. Archeologia dotyczy badania ludzi przez studiowanie materiałów i środowiska przez nich pozostawionych. Studia magisterskie z archeologii w Wielkiej Brytanii to ekscytujący i ambitny program, dzięki któremu możesz rozpocząć karierę przy badaniach naukowych, instytucjach akademickich, w prywatnych firmach, instytucjach państwowych, muzeach, i wielu innych. Z tytułem magistra archeologii z Wielkiej Brytanii, masz doskonałe możliwości kariery zarówno w Wielkiej Brytanii, jak i za granicą.

Studia magisterskie z archeologii w Wielkiej Brytanii, mogą zająć minimum rok, jeśli studiujesz w pełnym wymiarze godzin, ale są też opcje studiowania w niepełnym wymiarze godzin. Studenci uczestniczą w programie, który obejmuje zajęcia dydaktyczne, pracę w laboratorium, staż, pracę w terenie, badania naukowe i pracę magisterską. Po ukończeniu studiów magisterskich z archeologii w Wielkiej Brytanii możliwa jest kontynuacja nauki na studiach doktoranckich.

Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej o programach studiów magisterskich na kierunku archeologia w Wielkiej Brytanii, przejrzyj poniższą listę i znajdź taki program, który najbardziej Ci odpowiada!

Read More Read Less

1 Results in Archeologia, Wielka Brytania

The University of Edinburgh - The School of History, Classics & Archaeology

Magister (z badań) w dziedzinie archeologii wspiera twoje zainteresowanie tą dziedziną w zaawansowanym akademickim i zawodowym niezależnym badaniu. MScR w Archeologii zap ... [+]

Magister (z badań) w dziedzinie archeologii wspiera twoje zainteresowanie tą dziedziną w zaawansowanym akademickim i zawodowym niezależnym badaniu.

MScR w Archeologii zapewnia unikalne doświadczenie w zakresie edukacji i badań absolwentów. Ten roczny stopień (lub 2 lata w niepełnym wymiarze godzin) zapewnia solidne podstawy w metodach i technikach badawczych, umożliwiając jednocześnie realizację własnego projektu i ukończenie rozszerzonej pracy z pomocą kierowników, którzy są ekspertami w tej dziedzinie.

Czekamy na zgłoszenia od wszystkich chętnych do pracy w obszarach lub na tematy, w których mamy doświadczenie. Obejmują one aspekty archeologii opartej na nauce, osteoarcheologii, antropologii sądowej, projektów GIS, późnych łowców-zbieraczy i rozprzestrzeniania się rolnictwa w Europie, megalitycznych pomników, wczesnych cywilizacji i społeczeństw miejskich w basenie Morza Śródziemnego i Europy, archeologii bliskowschodniej i egiptologii, później Europejska prehistoria, archeologia Szkocji, świat bizantyjski.... [-]

Wielka Brytania Edinburgh
Array
(
  [0] => Array
    (
      [type] => country
      [title] => Wielka Brytania
    )

  [1] => Array
    (
      [type] => region
      [title] => Edinburgh
    )

)
1
October 2019
Full-time
Part-time
1 - 2 lat
Stacjonarne

Czytaj więcej po polsku