Filter
Studia magisterskie

Znajdź najlepszą Arabic Studies tutaj!

W celu pomyślnego uzyskania dyplomem magistra, trzeba będzie uzyskać liczbę punktów przechodząc poszczególne moduły. Większość nauczane Masters będzie szereg podstawowych modułów, które trzeba zdać, aby uzyskać kwalifikację. Ocena Masters badawczych jest prawie zawsze w całości przez jednego modułu pracy doktorskiej lub projektu.

Programy studiów arabskich zwykle zawierają przegląd różnych aspektów krajów arabskich na Bliskim Wschodzie, w Afryce Północnej i społecznościach imigrantów rozsianych po całym świecie. Niektóre szkoły oferują skoncentrowany program nauczania dotyczący jednego aspektu lokalizacji geograficznej lub cech charakterystycznych ludności arabskiej.

Arabic Studies. Pobierz wszystkie informacje o Arabic Studies, zaoszczędzić czas i skontaktować bezpośrednio tutaj!

Read More Read Less
Other options within this field of study:

1 Results in Arabic Studies

Saint-Joseph University - Political Science Institute

The Arab Master to wyjątkowy roczny program międzyregionalny. Jest to intensywny zaawansowany kurs dotyczący praw człowieka i demokracji z naciskiem na Bliski Wschód i Af ... [+]

Chcesz zachęcić swoją karierę w dziedzinie zarządzania?

Arab Master to wyjątkowy, ponadregionalny program roczny. Jest to intensywny zaawansowany kurs dotyczący praw człowieka i demokracji z naciskiem na Bliski Wschód i Afrykę Północną. Program obejmuje dwa semestry w całym świecie arabskim: jeden semestr w Bejrucie i kolejny na partnerskim arabskim uniwersytecie. Program koncentruje się na polityce w regionie arabskim i umożliwia bezpośredni dostęp do badań w Tunezji, Jordanii, Palestynie, Egipcie i Libanie.

Arabski Mistrz powiększa sieć naukowców i praktyków pracujących w Globalnym Kampusie na Rzecz Praw Człowieka i jest powiązany z sześcioma innymi regionalnymi mistrzami na całym świecie.... [-]

Liban Beirut
Array
(
  [0] => Array
    (
      [type] => country
      [title] => Liban
    )

  [1] => Array
    (
      [type] => region
      [title] => Beirut
    )

)
1
September 2019
Full-time
1 rok
Stacjonarne

Czytaj więcej po polsku