Filter
Studia magisterskie

Znajdź najlepszą Anti-Corruption tutaj!

Uzyskaj głębsze zrozumienie swojego kierunku studiów, zdobywając tytuł magistra. Jest to możliwe do uzyskania po ukończeniu studiów licencjackich. Stopień magistra często wymaga uzyskania pracy dyplomowej.

Co to jest Mistrz w Antykorupcji? Program ten koncentruje się na zgodności i przeciwdziałaniu korupcji w biznesie i polityce. Możesz mocno skoncentrować się na zwalczaniu przestępczości, zgodności i etyki. Ten program zazwyczaj trwa dwa lata i kończy się pracą dyplomową. W niektórych kursach możesz zidentyfikować zagrożenia i zagrożenia dla prawa, a także nauczyć się prowadzić dochodzenia wewnętrzne. Najprawdopodobniej zostaniesz przeszkolony do prowadzenia działalności biznesowej zgodnie z najwyższymi standardami etycznymi.

W tej dziedzinie możesz nauczyć się wielu podstawowych umiejętności, takich jak identyfikowanie zagrożeń dla prawa i podejmowania działań zapobiegawczych w swojej społeczności. Ten stopień może dostarczyć szerszej wiedzy o świecie i prawach, które go kształtują, prowadząc do ulepszonych umiejętności krytycznego myślenia.

Cena Mistrza Antykorupcyjnego jest różna dla większości szkół i krajów. Należy pamiętać, że licencjat musi zostać uzyskany przed rozpoczęciem studiów magisterskich.

Ten zróżnicowany kierunek studiów może stworzyć nowe i ekscytujące możliwości. Możesz pracować jako prawnik korporacyjny lub jako główny specjalista ds. Zgodności. Możesz zostać kierownikiem ds. Uczciwości biznesowej, wysoko postawionym pracownikiem, który wzmacnia reputację i etyczny wizerunek Twojej firmy. Innym zajęciem może być przedstawiciel ds. Rozwoju biznesu, który zajmuje się problemami prania pieniędzy na całym świecie i współpracuje ze strategią, sprzedażą i marketingiem. Wiele firm ma program etyczny i zgodności, w którym możesz pracować.

Antykorupcja to kariera potrzebna na całym świecie. Możesz znaleźć kursy online i programy na całym świecie, a także w całym kraju. Wyszukaj poniżej swój program i skontaktuj się bezpośrednio z biurem rekrutacyjnym wybranej szkoły, wypełniając formularz zgłoszeniowy.

Read More Read Less

2 Results in Anti-Corruption

International Anti-Corruption Academy (IACA)

Międzynarodowy mistrz w zakresie przeciwdziałania korupcji Zgodność i działanie zbiorowe (IMACC) to pierwszy program magisterski specjalnie opracowany z myślą o przestrze ... [+]

Informacje o programie

Program Międzynarodowego Mistrza Zwalczania Korupcji i Działań Zbiorowych (IMACC) jest pierwszym programem magisterskim stworzonym specjalnie z myślą o przestrzeganiu przepisów antykorupcyjnych i profesjonalistach zajmujących się działaniami zbiorowymi zaangażowanymi w sektor biznesowy. Jest to praktyczna, kompleksowa odpowiedź na ciągle zmieniające się otoczenie regulacyjne i rosnące zapotrzebowanie na specjalistyczne umiejętności. Ten dwuletni program umożliwia uczestnikom poszerzanie wiedzy specjalistycznej i dodawanie wartości ich firmom i organizacjom, przy jednoczesnym kontynuowaniu pracy poprzez:

wdrażanie najlepszych praktyk w zakresie przeciwdziałania korupcji i zgodnościidentyfikacja i łagodzenie różnych rodzajów ryzykainicjowanie i zarządzanie powództwem zbiorowymprowadzenie wewnętrznych dochodzeńprowadzenie działalności gospodarczej w oparciu o najwyższe standardy etyczne.... [-]
Austria Laxenburg
Array
(
  [0] => Array
    (
      [type] => country
      [title] => Austria
    )

  [1] => Array
    (
      [type] => region
      [title] => Laxenburg
    )

)
1
November 2019
Part-time
2 lat
Stacjonarne
Łączone online i stacjonarne

Czytaj więcej po polsku
International Anti-Corruption Academy (IACA)

IACA to pierwsza międzynarodowa organizacja i instytucja edukacyjna oferująca globalny program studiów podyplomowych z zakresu antykorupcji i zgodności: Master of Arts in ... [+]

Informacje o programie

IACA to pierwsza międzynarodowa organizacja i instytucja edukacyjna oferująca globalny program studiów podyplomowych z zakresu antykorupcji i zgodności: Master in Anti-Corruption Studies (MACS) . MACS skupia profesjonalistów z całego świata z powiązanym doświadczeniem zawodowym w sektorze publicznym i prywatnym, organizacjach międzynarodowych i pozarządowych, mediach i środowiskach akademickich.

Struktura i program nauczania

Każdy z siedmiu modułów MACS posiada 14 punktów ECTS (Europejski system transferu i akumulacji punktów), a praca magisterska jest warta 22 punkty. W związku z tym stopień MACS składa się z 120 punktów ECTS, umożliwiających zapis na studia doktoranckie.... [-]

Austria Laxenburg
Array
(
  [0] => Array
    (
      [type] => country
      [title] => Austria
    )

  [1] => Array
    (
      [type] => region
      [title] => Laxenburg
    )

)
1
October 2019
Part-time
2 lat
Stacjonarne
Łączone online i stacjonarne

Czytaj więcej po polsku