Szukaj Animal Care and Welfare tutaj!

Znajdź najlepszą Animal Care and Welfare tutaj!

Stopień magistra jest świetną opcją, jeśli chcesz ukończyć wykształcenie poza stopniem licencjata. Ten typ programu może być zazwyczaj ukończony w ciągu jednego roku do trzech lat i jest dostępny w różnych dziedzinach tematycznych.

Być może będziesz ciekawy: jaki jest Mistrz Zwierząt i Opieki Społecznej? Tego typu program ma na celu pomóc uczniom dowiedzieć się o opiece, pracy i ochronie różnego rodzaju stworzeń. Ci, którzy uczęszczają na ten kurs, mogą dowiedzieć się wielu tematów, w tym biologii, ekologii, psychologii zwierzęcej, leśnictwa czy rolnictwa. Studenci mogą skupiać się na określonym gatunku lub środowisku; Mogą również dowiedzieć się więcej o zwierzętach. Jest to doskonały wybór, jeśli wcześniej studiowałeś biologię lub powiązane dziedziny.

Mistrz w dziedzinie opieki nad zwierzętami i opieka społeczna może wyposażyć cię w wiele umiejętności, które mogą przynieść Ci korzyści podczas całej kariery.Możesz poprawić swoje krytyczne myślenie i rozwiązywać problemy, a także ważne umiejętności techniczne związane z opieką nad zwierzętami.

Koszt tego typu stopni zależy od takich czynników, jak struktura programu, wahania czesnego i koszty materiałów. Zapoznaj się z wybraną instytucją, aby uzyskać aktualne informacje finansowe.

Ci, którzy studiują opiekę nad zwierzętami i opiekę nad nimi, mogą mieć możliwość wykonywania różnych karier. Na przykład absolwent może rozpocząć pracę jako specjaliści zajmujący się zachowaniem zwierząt, leśnikiem, konsultantem biologicznym lub analitykiem oddziaływania na środowisko. Absolwenci mogą często pracować jako zookeepers, rolnicy lub biologicy, w zależności od indywidualnych zestawów umiejętności.

Czy jesteś gotowy, aby rozpocząć ścieżkę w kierunku stopnia mistrza opieki zwierząt? Wystarczy wyszukać program poniżej i skontaktować się bezpośrednio z biurem rekrutacyjnym wybranej szkoły, wypełniając formularz wstępny.

Czytaj więcej

Kliniczne zachowanie zwierząt (Online Distance Learning)

The University of Edinburgh - College of Medicine & Veterinary Medicine
Online W niepełnym wymiarze czasu 3 lat September 2018 Wielka Brytania Edinburgh

Program ten zapewnia elastyczne studia podyplomowe zaprojektowane w celu zaspokojenia zapotrzebowania na nauczanie behawioralne zwierząt w Internecie w ramach wspieranego środowiska uczenia się. Program wykorzysta podejście oparte na dowodach, aby zbadać potencjalne motywacje, możliwości zarządzania i leczenia dla nieprawidłowych i / lub problematycznych zachowań, powszechnie wyrażanych przez towarzyszące gatunki zwierząt żyjące w środowisku domowym. [+]

Opis programu

Program ten zapewnia elastyczne studia podyplomowe zaprojektowane w celu zaspokojenia zapotrzebowania na nauczanie behawioralne zwierząt w Internecie w ramach wspieranego środowiska uczenia się. Program wykorzysta podejście oparte na dowodach, aby zbadać potencjalne motywacje, możliwości zarządzania i leczenia dla nieprawidłowych i / lub problematycznych zachowań, powszechnie wyrażanych przez towarzyszące gatunki zwierząt żyjące w środowisku domowym.

Tematyka obejmuje multidyscyplinarne podejście, oparte na wiedzy i technikach z zakresu psychologii, etologii, neurobiologii, farmakologii i weterynarii. Program ten będzie zawierał nauczanie i uczenie się, które ma na celu przygotowanie do kariery zawodowej w towarzystwie zwierząt towarzyszących w różnych środowiskach, w tym poradnictwa dotyczącego zachowania zwierząt klinicznych.... [-]


Magister pielęgniarstwa weterynaryjnego, jeździectwa i egzotyki online

Escuela Veterinaria MasterD Online
Online W niepełnym wymiarze czasu 1500 godziny Otwarta rekrutacja Hiszpania Alicante

Z tym tytułem magistra pielęgniarstwa weterynaryjnego online, będziesz rozwijać swój zawód poprzez udział w różnych gatunkach zwierząt. Jest doskonałym uzupełnieniem Twojego zawodu jako weterynarz, aby ćwiczyć na co dzień w weterynaryjnym, jeździeckim lub zoo. Dzięki temu tytułowi magistra weterynarii online dowiesz się o opiece i patologiach małych zwierząt, koniowatych lub egzotycznych zwierząt, aby zapewnić opiekę, jakiej potrzebują, zgodnie z ich gatunkiem. [+]

Z tym tytułem magistra pielęgniarstwa weterynaryjnego online , będziesz rozwijać swój zawód poprzez udział w różnych gatunkach zwierząt. Jest doskonałym uzupełnieniem Twojego zawodu jako weterynarz, aby ćwiczyć na co dzień w weterynaryjnym , jeździeckim lub zoo.

Dzięki temu tytułowi magistra weterynarii online dowiesz się o opiece i patologiach małych zwierząt, koniowatych lub egzotycznych zwierząt, aby zapewnić opiekę, jakiej potrzebują, zgodnie z ich gatunkiem.

Ten internetowy dyplom magistra pielęgniarstwa weterynaryjnego pozwoli ci zdobyć ogólną teoretyczną i praktyczną wiedzę na temat pielęgniarstwa w opiece nad zwierzętami i zdrowiu na poziomie obrazowania diagnostycznego, laboratorium lub sali operacyjnej, aby zastosować je ze zwierzętami w domowych ośrodkach opieki nad zwierzętami, stadninach koni, ośrodkach jeździeckich lub jądrach ogrody zoologiczne... [-]