MASTERSTUDIES

Znajdź najlepsze studia Analiza finansowa Szwecja tutaj!

Stopień magistra daje możliwość albo dalej swoje zrozumienie danej kwestii lub startu w zupełnie inny sposób, przy użyciu umiejętności zostały nabyte od poprzedniego stopnia licencjackich.

Magister Analiza finansowa pomoże absolwentom rozwijać umiejętności w zakresie strategii, analizy i zarządzania ryzykiem. To daje studentom solidne doświadczenie w realizacji projektów i przyznania umiejętności analityczne, aby być konkurencyjnymi na rynku pracy.

Szwecja, oficjalnie Królestwo Szwecji, jest skandynawski kraj w Europie Północnej. Szwecja graniczy Norwegii i Finlandii, i jest podłączony do Danii przez most-tunel całej Oresund. Szwecja jest rozwinięte społeczeństwo postindustrialne z zaawansowanym państwa opiekuńczego. Standard życia i rangi długości życia należy do najwyższych na świecie.

Analiza finansowa w Szwecja. Uzyskaj wszystkie informacje o studiach na kierunku Analiza finansowa w Szwecja. Zaoszczędź czas, skontaktuj się z uczelnią tutaj!

2 Wyniki z Analiza finansowa, Szwecja Filter

Master in International analizy finansowej

Jönköping University
Magisterskie
17 Sie 2020
<
Studia dzienne
02 May 2020
Język angielski
Ośrodek kształcenia

Pogłębić swoją wiedzę o rynkach finansowych i analizy finansowej w wyjątkowym otoczeniu.

Czytaj więcej

Mistrz ekonomii

Jönköping University
MSc
17 Sie 2020
<
Studia dzienne
<
2 lat(a)
02 May 2020
Język angielski
Ośrodek kształcenia

Program ma na celu budowanie kluczowych kompetencji uczniów do pracy z kwestiami gospodarczymi na różnych poziomach przestrzennych; międzynarodowa, in¬ter-regionalnym i lokaln ...

Czytaj więcej