Filter
Studia magisterskie
Szwecja Typ studiów: Wszystkie Tempo: Wszystkie

Znajdź najlepsze studia Analiza finansowa Szwecja tutaj!

Stopień magistra daje możliwość albo dalej swoje zrozumienie danej kwestii lub startu w zupełnie inny sposób, przy użyciu umiejętności zostały nabyte od poprzedniego stopnia licencjackich.

Magister Analiza finansowa pomoże absolwentom rozwijać umiejętności w zakresie strategii, analizy i zarządzania ryzykiem. To daje studentom solidne doświadczenie w realizacji projektów i przyznania umiejętności analityczne, aby być konkurencyjnymi na rynku pracy.

Szwecja, oficjalnie Królestwo Szwecji, jest skandynawski kraj w Europie Północnej. Szwecja graniczy Norwegii i Finlandii, i jest podłączony do Danii przez most-tunel całej Oresund. Szwecja jest rozwinięte społeczeństwo postindustrialne z zaawansowanym państwa opiekuńczego. Standard życia i rangi długości życia należy do najwyższych na świecie.

Analiza finansowa w Szwecja. Uzyskaj wszystkie informacje o studiach na kierunku Analiza finansowa w Szwecja. Zaoszczędź czas, skontaktuj się z uczelnią tutaj!

Czytaj więcej Pokaż mniej

1 Wyniki z Analiza finansowa, Szwecja

Jönköping University

Pogłębić swoją wiedzę o rynkach finansowych i analizy finansowej w wyjątkowym otoczeniu. ... [+]

Pogłębić swoją wiedzę o rynkach finansowych i analizy finansowej w wyjątkowym otoczeniu.

Działanie rynków finansowych jest jednym z najbardziej złożonych tematów studiów, co leży u podstaw ze względu na ich: interakcje pomiędzy ludźmi, ze wszystkimi ich koncepcji i wyobrażeń o reakcje innych ludzi.

Ten roczny program oferuje teoretyczne i zaawansowanych narzędzi matematycznych i empirycznych wymaganych w zaawansowanej analizy finansowej.

Edukacja ma na celu dostarczenie studentom zaawansowanych umiejętności analitycznych odpowiednich do wspierania operacji finansowych firm i instytucji finansowych w ogóle. Program został zaprojektowany tak, aby dopasować wymagania napotykanych przez podmioty działające na rynkach międzynarodowych, biorąc pod uwagę potrzebę ciągłego odnawiania i stałego rozwoju środowiska biznesowego.... [-]

Szwecja Jönköping
Wrzesień 2020
Język angielski
W pełnym wymiarze godzin
1 rok
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku