MASTERSTUDIES

Znajdź Best Zaoczne Analiza finansowa Rosja tutaj

Masters odnosi się do realizacji programu studiów absolwent, który przygotowuje uczniów do dalszego ich wiedzy na określony temat lub rozwijać swoją karierę. Większość mistrzów są udzielane przez państwowe lub publiczne uczelnie.

Studenci, którzy studiują analizy finansowej zbadania trwałości, stabilności i rentowności przedsiębiorstwa, projektu lub przedsięwzięcia. Informacje są zdobywane ze sprawozdań finansowych i innych kluczowych raportów do pomiaru kondycji finansowej firmy.

Rosja (ros. Россия) jest największym krajem na świecie, obejmujących więcej niż jedną ósmą Ziemia 's zamieszkanej powierzchni ziemi. Dawny Państwowy Komitet ds. Szkolnictwa Wyższego w Rosji finansowane 240 uniwersytetów, uczelni i instytutów, co Rosja solidny kraj studiować w.

Top Zaoczne Analiza finansowa w Rosja. Pobierz wszystkie informacje o Zaoczne Analiza finansowa i skontaktować się ze szkołą w Rosja!

3 Wyniki z Analiza finansowa, Rosja Filter

Magister ekonomii

Южно-Уральский государственный университет
Rosja, Czelabińsk
Studia menedżerskie
Wrzesień 2020
<
W pełnym wymiarze godzin
<
2 lat(a)
Język angielski
Stacjonarne

Celem programu jest wyszkolenie mistrzów ekonomii, którzy zamierzają prowadzić działalność zawodową w dziedzinie ekonomii i zarządzania.

Czytaj więcej

Master 'Financial Analyst (Program afiliacyjny CFA Institute University)

Высшая школа экономики
Rosja, Moskwa + 2 Więcej
Studia menedżerskie
01 Sep 2020
<
W pełnym wymiarze godzin
<
2 lat(a)
14 Aug 2020
Język angielski
Stacjonarne

Program Master Analityka Finansowego zapewnia równowagę między teorią a studium przypadku na kursach prowadzonych przez pracowników akademickich HSE którzy są ekspertami w swo ...

Czytaj więcej

Mistrz w analizie finansowej

Rostov State University of Economics
Rosja, Rostów nad Donem + 1 Więcej
Studia menedżerskie
Wrzesień 2020
<
W pełnym wymiarze godzin
<
Zaoczne
<
2 lat(a)
Stacjonarne

Mistrz finansowego programu analizy podyplomowych oferuje zaawansowane szkolenie analizy systemu szacowania i prognozowania sytuacji finansowej organizacji, stan giełdzie, ana ...

Czytaj więcej