MASTERSTUDIES.PL

Znajdź najlepsze studia Analiza finansowa w Oceanii tutaj!

Masters odnosi się do realizacji programu studiów absolwent, który przygotowuje uczniów do dalszego ich wiedzy na określony temat lub rozwijać swoją karierę. Większość mistrzów są udzielane przez państwowe lub publiczne uczelnie.

Mistrz w analizie finansowej da studentom rozwijać głębokie zrozumienie rachunkowości i finansów. To pozwoli studenci wykonują w analizie ryzyka i rozwoju zarządzania, wyceny i projektu; przyznawania umiejętności, które są wymagane przez firmy dzisiaj.

Oceania składa się z wysp południowej, zachodniej i centralnej Pacyfiku, w tym w Melanezji, Mikronezji i Polinezji. Termin ten jest czasem rozszerzony obejmuje Australię, Nową Zelandię i Archipelagu Malajskiego.

Analiza finansowa w Oceanii. Wszystkie informacje Analiza finansowa i skontaktować się ze szkołą w Oceanii bezpośrednio!

2 Wyniki z Analiza finansowa, Oceanii Filter

Master of Financial Analysis

University of Technology Sydney
Ośrodek kształcenia W pełnym wymiarze godzin Zaoczne 1.5 - 3 lat(a) Styczeń 2020 Australia Sydnej + 1 więcej

Master of Financial Analysis zapewnia zaawansowane badanie w zakresie współczesnych zagadnień księgowych i finansowych.

Magister analizy finansowej

La Trobe University
Ośrodek kształcenia W pełnym wymiarze godzin 2 lat(a) Skontaktuj się ze szkołą Australia Melbourne

Nasz dwuletni Mistrz analizy finansowej opiera się na wiedzy i umiejętności okazały się istotne w branży finansowej. Bada ona zarówno teorii i praktyki, aby przygotować się do kariery w sektorze finansowym.