MASTERSTUDIES

Znajdź Best Zaoczne Analiza finansowa Oceanii

Masters odnosi się do realizacji programu studiów absolwent, który przygotowuje uczniów do dalszego ich wiedzy na określony temat lub rozwijać swoją karierę. Większość mistrzów są udzielane przez państwowe lub publiczne uczelnie.

Mistrz w analizie finansowej da studentom rozwijać głębokie zrozumienie rachunkowości i finansów. To pozwoli studenci wykonują w analizie ryzyka i rozwoju zarządzania, wyceny i projektu; przyznawania umiejętności, które są wymagane przez firmy dzisiaj.

Oceania składa się z wysp południowej, zachodniej i centralnej Pacyfiku, w tym w Melanezji, Mikronezji i Polinezji. Termin ten jest czasem rozszerzony obejmuje Australię, Nową Zelandię i Archipelagu Malajskiego.

Zaoczne Analiza finansowa Oceanii. Pobierz wszystkie informacje o Zaoczne Analiza finansowa i skontaktować się ze szkołą Oceanii bezpośrednio!

2 Wyniki z Analiza finansowa, Oceanii Filter

Mistrz analizy finansowej

La Trobe University
Studia menedżerskie
<
W pełnym wymiarze godzin
<
2 lat(a)
Język angielski
Stacjonarne

Nasz dwuletni Mistrz analizy finansowej opiera się na wiedzy i umiejętności okazały się istotne w branży finansowej. Bada ona zarówno teorii i praktyki, aby przygotować się do ...

Czytaj więcej

Master of Financial Analysis

University of Technology Sydney
Studia menedżerskie
<
W pełnym wymiarze godzin
<
Zaoczne
Język angielski
Stacjonarne

Master of Financial Analysis zapewnia zaawansowane badanie w zakresie współczesnych zagadnień księgowych i finansowych.

Czytaj więcej