MASTERSTUDIES.PL

Znajdź najlepsze studia Analiza finansowa w Europie tutaj!

Masters jest pierwszy poziom absolwentów zajęć i może być uzyskane po otrzymaniu stopnia licencjata. Zarabianie mistrzów zwykle wymaga dwóch lat studiów w pełnym wymiarze czasu pracy, który wynosi 36 do 54 semestr kredytów.

 

Studenci, którzy studiują analizy finansowej zbadania trwałości, stabilności i rentowności przedsiębiorstwa, projektu lub przedsięwzięcia. Informacje są zdobywane ze sprawozdań finansowych i innych kluczowych raportów do pomiaru kondycji finansowej firmy.

Europa jest, zgodnie z przyjętą konwencją, jednym z World 's siedmiu kontynentach. Obejmujący zachodnią najwięcej punkt Eurazji, w Europie jest zwykle podzielony z Azji przez wodnego dzieli od Uralu i Kaukazu Góry, rzeki Ural, Kaspijskie i Morze Czarne, a drogi wodne łączące Czarne i Morze Egejskie Seas.

Analiza finansowa w Europie. Wszystkie informacje Analiza finansowa i skontaktować się ze szkołą w Europie bezpośrednio!

4 Wyniki z Analiza finansowa, Europie Filter

Magister w analizie finansowej

Rostov State University of Economics
Ośrodek kształcenia W pełnym wymiarze godzin Zaoczne 2 lat(a) Skontaktuj się ze szkołą Rosja Rostów nad Donem Moskwa + 2 więcej

Mistrz finansowego programu analizy podyplomowych oferuje zaawansowane szkolenie analizy systemu szacowania i prognozowania sytuacji finansowej organizacji, stan giełdzie, analiza zjawisk gospodarczych i demograficznych na szczeblu państwowym i regionalnym. Specjalista analizy finansowej monitoruje trendy ryzyka inwestycyjnego i stanowi najbardziej atrakcyjne warunki inwestycyjne ...

Magister ekonomii

South Ural State University
Ośrodek kształcenia W pełnym wymiarze godzin 2 lat(a) Wrzesień 2020 Rosja Czelabińsk

Celem programu jest wyszkolenie mistrzów ekonomii, którzy zamierzają prowadzić działalność zawodową w dziedzinie ekonomii i zarządzania.

Master in International analizy finansowej

Jönköping University
Ośrodek kształcenia W pełnym wymiarze godzin 1 rok Wrzesień 2020 Szwecja Jönköping

Pogłębić swoją wiedzę o rynkach finansowych i analizy finansowej w wyjątkowym otoczeniu.

Master 'Financial Analyst (Program afiliacyjny CFA Institute University)

Higher School of Economics
Ośrodek kształcenia W pełnym wymiarze godzin 2 lat(a) Wrzesień 2020 Rosja Moskwa

Program Master Analityka Finansowego zapewnia równowagę między teorią a studium przypadku na kursach prowadzonych przez pracowników akademickich HSE którzy są ekspertami w swoich dziedzinach, a także wybitnymi gośćmi z różnych rosyjskich i globalnych instytucji, w tym z członkami kart CFA. Kandydaci powinni posiadać tytuł licencjata i silne doświadczenie w dziedzinie ekonomii, finansów lub matematyki. Program jest prowadzony wyłącznie w języku angielskim.