MASTERSTUDIES

Znajdź najlepsze studia Analiza finansowa Australia tutaj!

Masters zarabiają po studenci ukończą licencjackich studiów. Aby uzyskać mistrzów, zwykle trzeba wykonać od 12 do 18 kursów uczelni, które często wiążą zakończeniu kompleksowych badań i / lub pracy dyplomowej.

Analiza finansowa jest szczegółowe badanie kondycji finansowej spółki wymagane przed nabyciem wierzytelności, zakup aktywów lub uzyskania dodatkowych metod pozyskania kapitału. Studenci analizy finansowej nauczyć patrzeć na sprawozdaniach finansowych, takich jak bilansów oraz rachunków zysków i strat, oraz obliczenie wskaźników z ich informacji.

Australia posiada siedem z góry 100 instytucji szkolnictwa wyższego na świecie! Australia znajduje się powyżej m.in. w Niemczech, Holandii i Japonii, ósme w 2012 Universitas U21 rankingu krajowych systemów szkolnictwa wyższego.

Analiza finansowa w Australia. Uzyskaj wszystkie informacje o studiach na kierunku Analiza finansowa w Australia. Zaoszczędź czas, skontaktuj się z uczelnią tutaj!

2 Wyniki z Analiza finansowa, Australia Filter

Mistrz analizy finansowej

La Trobe University
Magisterskie
<
Studia dzienne
<
2 lat(a)
Język angielski
Ośrodek kształcenia

Nasz dwuletni Mistrz analizy finansowej opiera się na wiedzy i umiejętności okazały się istotne w branży finansowej. Bada ona zarówno teorii i praktyki, aby przygotować się do ...

Czytaj więcej

Master of Financial Analysis

University of Technology Sydney
Magisterskie
<
Studia dzienne
<
studia niestacjonarne
Język angielski
Ośrodek kształcenia

Master of Financial Analysis zapewnia zaawansowane badanie w zakresie współczesnych zagadnień księgowych i finansowych.

Czytaj więcej