Studia magisterskie Analiza architektoniczna. Znajdź studia magisterskie na kierunku Analiza architektoniczna

Uzyskanie tytułu magistra jest wspaniałą opcją dla osób poszukujących dalszych studiów po ukończeniu programu licencjackiego lub dla profesjonalistów szukających zmian w karierze. Istnieje wiele programów w pełnym wymiarze godzin i niepełnym wymiarze godzin, które mogą utorować drogę do wysokich możliwości płacenia. Co to jest Mistrz w analizie architektonicznej? Ten stopień… Czytaj więcej

Uzyskanie tytułu magistra jest wspaniałą opcją dla osób poszukujących dalszych studiów po ukończeniu programu licencjackiego lub dla profesjonalistów szukających zmian w karierze. Istnieje wiele programów w pełnym wymiarze godzin i niepełnym wymiarze godzin, które mogą utorować drogę do wysokich możliwości płacenia.

Co to jest Mistrz w analizie architektonicznej? Ten stopień przygotowuje ludzi do wejścia w świat pracy jako kompetentny architekt. Koncentruje się na znaczących dyscyplinach inżynierskich wymaganych do konstruowania struktury wizualnie przyjemnej, ale solidnie podłożonej. Studenci koncentrują się na zasadach projektowania i matematyki, aby mogli zrozumieć każdy etap procesu budowy. Mogą nauczyć się projektowania domów mieszkalnych, komercyjnych drapaczy chmur i obiektów przemysłowych.

Osoby, które ukończą Mistrza w Architekturze Analytics, rozwijają silne myślenie krytyczne i rozwiązywanie problemów.Dowiadują się, jak strategicznie stosować podstawowe zasady inżynieryjne, aby sprostać oczekiwaniom klientów, co może być bardzo użyteczne w przyszłej karierze. Mogą także nauczyć się skutecznych liderów zdolnych do delegowania zadań i motywowania członków zespołu.

Koszt dyplomu magistra zależy od instytucji. Koszt zależy również od długości programu; Większość programów zwykle trwa od jednego do trzech lat. Potencjalni studenci mogą skontaktować się z urzędem administracyjnym instytucji, z którymi chcą się dowiedzieć więcej.

Istnieje wiele możliwości dostępnych absolwentom Mistrza w analizach architektonicznych. Większość pracowników zatrudnionych jest w celu zaprojektowania najnowocześniejszych budynków dla klientów, w tym trwałych budynków wykorzystujących technologię zieloną. Dostępne są stanowiska w sektorach budowlanym, produkcyjnym, rządowym i konsultingowym. Zadania obejmują kierowanie projektami, kontrolę budynków oraz opracowanie kodeksu i regulaminu.

Instytucje na całym świecie oferują ten stopień. Studenci mogą wybrać kursy online lub na terenie kampusu, w zależności od ich celów zawodowych i preferencji. Aby rozpocząć, wyszukaj swój program poniżej i skontaktuj się bezpośrednio z biurem rekrutacyjnym szkoły, wypełniając formularz wstępny.

Pokaż mniej
Inne opcje w ramach tego kierunku studiów: 
University of British Columbia - Faculty of Applied Science
Vancouver, Kanada

Master of Engineering Leadership (MEL) w budynkach o wysokiej wydajności jest przeznaczony dla inżynierów i architektów, którzy chcą dokonać zmian w sektorze budowlanym. ... +

Master of Engineering Leadership (MEL) w budynkach o wysokiej wydajności jest przeznaczony dla inżynierów i architektów, którzy chcą dokonać zmian w sektorze budowlanym. -
Studia menedżerskie
W pełnym wymiarze godzin
12 miesiące
Język angielski
Lut 2021
Ośrodek kształcenia