MASTERSTUDIES.PL

Magister Ameryka Północna - Szukaj studiów magisterskich w Ameryka Północna tutaj

Masters odnosi się do realizacji programu studiów absolwent, który przygotowuje uczniów do dalszego ich wiedzy na określony temat lub rozwijać swoją karierę. Większość mistrzów są udzielane przez państwowe lub publiczne uczelnie.

Mistrz jest absolwentem poziomie programu akademickiego, który trwa około dwóch lat poza licencjat otrzymać. Master dostępne są w wielu różnych specjalności, w zależności od szkoły, mogą być również oferowane w trybie online lub osobiście. Zarabianie magistra mogą prowadzić do zwiększenia możliwości pracy dla absolwentów.

 

 

Obejmujące 23 kraje, Ameryka Północna to kontynent pełen możliwości edukacyjnych. Studenci mają możliwość nauki wielu języków i rozwijania zrozumienia bardzo różnych kultur.

Magister Ameryka Północna. Szukaj studiów magisterskich na najlepszych uniwersytetach w Ameryka Północna. Skontaktuj się z uniwersytetami tutaj!

Wyniki wyszukiwania Filter

Master of Engineering Leadership w zakresie zaawansowanego wytwarzania materiałów

University of British Columbia - Faculty of Applied Science
Ośrodek kształcenia W pełnym wymiarze godzin 12 miesięcy Styczeń 2020 Kanada Vancouver

Master of Engineering Leadership (MEL) w Advanced Materials Manufacturing jest przeznaczony dla inżynierów, którzy chcą rozwijać swoją karierę w branży motoryzacyjnej, lotniczej i produkcyjnej.

Master of Professional Accountancy

Rady School of Management
Ośrodek kształcenia W pełnym wymiarze godzin 12 lat Wrzesień 2019 Stany Zjednoczone San Diego

Mistrz Rachunkowości Zawodowej Rady Rady (MPAc) zwiększa szanse na przyszłe kariery, przygotowując studentów do szerokiego zakresu możliwości związanych z karierą księgową, obejmujących firmy zajmujące się rachunkowością publiczną, departamenty księgowości korporacyjnej oraz organizacje non-profit i rządowe. Podstawą doświadczenia MPAc w Radzie są wybitne wydziały, integracyjna wiedza księgowa, projekty zespołowe, nacisk na komunikację i pracę zespołową, studia przypadków, profesjonalne seminaria, zaproszeni goście, symulacje i doświadczenia praktyczne.

Master of Arts w Zasobach Ludzkich

Carlson School of Management, University of Minnesota
Ośrodek kształcenia W pełnym wymiarze godzin Zaoczne 2 - 4 lat Wrzesień 2019 Stany Zjednoczone Minneapolis + 1 więcej

Master of Arts w Zasobach Ludzkich i Stosunków Przemysłowych jest powszechnie uważany za jeden z najlepszych programów tego rodzaju w kraju i jest dostępny w pełnym wymiarze godzin lub w niepełnym wymiarze godzin. Prowadzony przez światowej sławy wydział, program nauczania daje studentom dogłębne zrozumienie współczesnych praktyk HR i podstawowych teorii, które są niezbędne do udanej kariery w tej dziedzinie.

Mistrzowie administracji publicznej

University of Miami College of Arts and Sciences
Ośrodek kształcenia W pełnym wymiarze godzin Zaoczne Sierpień 2019 Stany Zjednoczone Miami

Program Masters of Public Administration ma na celu zapewnienie najwyższej jakości kształcenia absolwentów dla obecnych i przyszłych urzędników we wszystkich trzech obszarach służby publicznej: agencjach rządowych, organizacjach non-profit i prywatnych sprzedawcach. Program dąży do osiągnięcia lokalnego, krajowego i krajowego znaczenia dzięki współczesnemu programowi nauczania, innowacyjnym instrukcjom, badaniom naukowym i stosowanym oraz usługom dla kluczowych interesariuszy. Ten program jest oferowany zarówno osobiście, jak iw pełni online.

Master of Science in Accounting / Master of Science in Taxation

University of San Diego School of Business
Ośrodek kształcenia W pełnym wymiarze godzin 10 - 17 miesięcy Wrzesień 2019 Stany Zjednoczone San Diego

Chcesz rozwinąć swoją karierę księgową? Nasze programy Master of Accountancy (MACC) i Master's in Taxation (MTAX) przygotują Cię do satysfakcjonującej kariery jako księgowy wyższego szczebla lub licencjonowany CPA. Nasze małe rozmiary klas księgowych pozwalają każdemu uczniowi otrzymać indywidualną uwagę od naszego wykładowcy ekspertów branżowych.

Master of Architecture

Philadelphia University + Thomas Jefferson University
Ośrodek kształcenia W pełnym wymiarze godzin 2 - 3 lat Sierpień 2019 Stany Zjednoczone Philadelphia

Program Mistrzów Architektury Jeffersona jest pierwszym profesjonalnym programem dla absolwentów, mającym na celu przygotowanie studentów do profesjonalnej praktyki architektonicznej poprzez rozwój zrównoważonych umiejętności w zakresie projektowania i technologii, znajomość zarządzania projektami oraz wspólne doświadczenia w interdyscyplinarnym środowisku.

Master of International Affairs (MIA)

UC San Diego School Of Global Policy & Strategy
Ośrodek kształcenia W pełnym wymiarze godzin 2 lat Wrzesień 2019 Stany Zjednoczone San Diego

Master of International Affairs (MIA) jest dwuletni, w pełnym wymiarze godzin program, koncentrując się na obu Amerykach i Azji. Studenci GPS rozwijają bezcenne globalne perspektywy poprzez angażowanie różnych grup ludzi i ideologii, kształtowanie umiejętności i wrażliwości, które będą kształtować przyszłe polityki i strategie polityczne i gospodarcze.

Magister zarządzania międzynarodowego sportu (ms)

SUNY Cortland
Ośrodek kształcenia W pełnym wymiarze godzin 3 semestry Wrzesień 2019 Stany Zjednoczone Cortland

Program ten jest przeznaczony dla studentów zainteresowanych pracą w międzynarodowym sporcie, albo poza granicami Stanów Zjednoczonych i międzynarodowych organizacji sportowych w ramach w Stanach Zjednoczonych, a którzy są zainteresowani wzięciem zajęcia na kampusie w tradycyjnej klasie.

Magister administracji publicznej (mpa) w zarządzaniu publicznym i non-profit

University of Central Oklahoma
Ośrodek kształcenia W pełnym wymiarze godzin 2 lat Wrzesień 2019 Stany Zjednoczone Edmond

MPA UCO inspiruje wartości publiczne, dostarczając transformatywnych doświadczeń edukacyjnych dla liderów etycznych dążących do poprawy społeczności w obszarze metropolitalnym Oklahoma City i na świecie. Jako sztandarowy program usług publicznych dla uniwersytetu metropolitalnego w Oklahomie, UA MPA przygotowuje specjalistów do liderów w lokalnych, stanowych i krajowych rządach; organizacje non-profit; I agencjami międzynarodowymi. UCO absolwenci MPA informują debatę publiczną i zajmują się ważnymi kwestiami politycznymi. Wartości MPA UCO obejmują obywatelskie zaangażowanie / współpracę, wiedzę dyscyplinarną / kompetencje zawodowe, różnorodność i wrażliwość kulturową, zarządzanie środowiskowe, etyczne przywództwo, globalną świadomość, dobre rządy, dumę z usług publicznych, jakość życia i sprawiedliwość społeczną.

MTECH Master of Technology

Kent State University - College of Aeronautics and Engineering
Ośrodek kształcenia Ośrodek kształcenia i studia online W pełnym wymiarze godzin 33 godziny Wrzesień 2019 Stany Zjednoczone Kent + 1 więcej

Stopień Master of Technology oferuje program nauczania, który zapewnia studentom zaawansowaną wiedzę techniczną i zarządzania oraz umiejętności, które spełniają potrzeby techniczne pracowników w przemyśle i biznesie. Program umożliwia studentom elastyczność w wyborze kursu, aby sprostać różnorodnym wymaganiom kariery zawodowej w szybko zmieniających się dziedzinach w biznesie, inżynierii i technologii.

Mistrzowie w analityce biznesowej

Hult International Business School
Ośrodek kształcenia W pełnym wymiarze godzin 1 rok Sierpień 2019 Stany Zjednoczone San Francisco Wielka Brytania London Cambridge Zjednoczone Emiraty Arabskie Dubai Chiny Shanghai New York Boston + 9 więcej

Ponieważ rola dużych zbiorów danych staje się coraz ważniejsza, roczny stopień Master of Business Analytics firmy Hult zapewnia możliwości analityczne i biznesowe umożliwiające przekształcenie danych statystycznych i analiz w działania.

Magister finansów - STEM

Bentley University - McCallum Graduate School of Business
Ośrodek kształcenia W pełnym wymiarze godzin 15 - 20 miesięcy Wrzesień 2019 Stany Zjednoczone Waltham

Opracowany we współpracy ze społecznością korporacyjną, stopień Master of Finance w Bentley Graduate Business School integruje matematykę, ekonomię, rachunkowość i powiązane dyscypliny z teoriami i aplikacjami finansów.

Master of Finance

University of Maryland College Park
Ośrodek kształcenia W pełnym wymiarze godzin 9 - 20 miesięcy Wrzesień 2019 Stany Zjednoczone College Park

Program Master of Finance wprowadzi Cię dziś do najważniejszych umysłów w finansach. Nasz wydział jest konsultantem dla dużych instytucji finansowych, międzynarodowych korporacji i agencji rządowych.

Master of Accounting Practice

University of Delaware, Alfred Lerner College of Business & Economics
Ośrodek kształcenia W pełnym wymiarze godzin 1.5 - 2 lat Wrzesień 2019 Stany Zjednoczone Newark

Mistrz praktyk rachunkowych (MAP) jest przeznaczony dla studentów, którzy nie mają większego znaczenia w rachunkowości jako studenci, ale teraz chcą kontynuować profesjonalną praktykę rachunkowości poprzez studia podyplomowe i przygotować się do przystąpienia do jednolitego egzaminu CPA. Ten program może również okazać się przydatny, jeśli masz przygotowanie akademickie w zakresie rachunkowości i chcesz zaktualizować lub zwiększyć swoją wiedzę o rachunkowości.

Master of Accountancy

Howard University
Ośrodek kształcenia W pełnym wymiarze godzin 1 rok Wrzesień 2019 Stany Zjednoczone Washington

Program Master of Accountant na Howard University jest wyspecjalizowanym, zaawansowanym programem biznesowym dla absolwentów, który koncentruje się na przygotowywaniu absolwentów do udanej kariery w zakresie księgowości korporacyjnej, rachunkowości rządowej, księgowości non-profit, audytu oraz usług doradczych i konsultingowych.