MASTERSTUDIES.PL

Magister Algiers - Szukaj studiów magisterskich w Algiers tutaj

W celu pomyślnego uzyskania dyplomem magistra, trzeba będzie uzyskać liczbę punktów przechodząc poszczególne moduły. Większość nauczane Masters będzie szereg podstawowych modułów, które trzeba zdać, aby uzyskać kwalifikację. Ocena Masters badawczych jest prawie zawsze w całości przez jednego modułu pracy doktorskiej lub projektu.

Rzemiosło artystyczne są niezbędne do tworzenia projektów w przyjemne wszystkich dziedzinach życia. Bez nich świat byłby bardzo nudny. Mistrz Sztuki Użytkowej daje lepsze zrozumienie wykorzystania wiedzy w tych dziedzinach praktycznych.

Algieria jest Afryka 's drugim co do wielkości krajem i to jest miejsce, gdzie znajduje się wspaniały Sahary, obejmujący 85% powierzchni kraju. Algieria była jedyną francuską kolonią w Afryce zajmują białej populacji osadników.

Algier ma wiele wyższych ośrodków edukacyjnych. Te programy nauczania są zharmonizowane przez Ministerstwo danym z wyższym wykształceniem. Jeden z najbardziej znanych uniwersytetów w tym mieście jest University of Algierze, która powstała w 1909 roku.

Magister Algiers. Szukaj studiów magisterskich na najlepszych uniwersytetach w Algiers. Skontaktuj się z uniwersytetami tutaj!

Wyniki wyszukiwania Filter

Magister Dziennikarstwa

ESJ Paris - École Supérieure de Journalisme
Ośrodek kształcenia W pełnym wymiarze godzin 2 lat(a) Wrzesień 2019 Francja Paris Belgia Brussels Lille Algieria Algiers Kamerun Douala Senegal Dakar Tunezja Tunis Maroko Casablanca + 13 więcej

Kandydaci mogą połączyć dwa z tych formacji M1 i M2, dla poziomu tacy 5 "pełnej". Najlepiej, pożądane jest, aby najpierw zrobić "M1 dziennikarstwo wszystkie media", a następnie specjalistyczne M2.