Szukaj tutaj programów Agricultural Engineering W niepełnym wymiarze czasu

Znajdź Best W niepełnym wymiarze czasu Agricultural Engineering tutaj!

Masters odnosi się do realizacji programu studiów absolwent, który przygotowuje uczniów do dalszego ich wiedzy na określony temat lub rozwijać swoją karierę. Większość mistrzów są udzielane przez państwowe lub publiczne uczelnie.

Inżynieria rolnicza jest badaniem różnych metod przetwarzania i produkcji zaangażowanych w rolnictwo. Student inżynierii rolniczej stosuje zasady inżynierii lądowej, elektrycznej, chemicznej i mechanicznej do praktyk rolniczych.

Top W niepełnym wymiarze czasu Agricultural Engineering. Wszystkie informacje na temat W niepełnym wymiarze czasu Agricultural Engineering i skontaktować bezpośrednio tutaj!

Czytaj więcej

Zarządzanie łańcuchem Produkcji Rolniczej (MSc)

Van Hall Larenstein, University of Applied Sciences
Stacjonarne 1 rok October 2018 Niderlandy Velp

Czy jesteś profesjonalnym ogrodnikiem, hodowcą zwierząt lub leśnikiem, który ma za zadanie zwiększyć wydajność, kontrolować jakość produktu lub ułatwić powiązanie między interesariuszami łańcucha jako zwolennikiem łańcucha? [+]

Mistrz Zarządzania Łańcuchem Produkcji Rolniczej przeznaczony jest dla specjalistów pracujących w firmach i organizacjach zajmujących się produkcją rolną, przetwórstwem, marketingiem, kontrolą jakości i logistyką. W sektorze rolnym zainteresowanym stronom zwykle napotykają złożone problemy, które wymagają innowacyjnego myślenia i nowych podejść, tj. Tworzenia wspólnych wartości i łączenia rolników z rynkami, wsparciem dla rolnictwa lub usługami biznesowymi.

Z łańcuchami rolno-spożywczymi lub leśnymi ciągnącymi się od opustoszałych gospodarstw lub plantacji w Azji, Afryce lub Ameryce Łacińskiej po tętniące życiem rynki Unii Europejskiej - świat jest Twoim miejscem pracy! Program ma trzy odrębne fazy: analizę i zrównoważony rozwój łańcuchów wartości, zintegrowane zarządzanie łańcuchami wartości i badania stosowane. Łącznie fazy te rozwijają kompetencje uczniów w organizacjach zarządzających lub firmach zaangażowanych i / lub ułatwiających rozwój w łańcuchu produkcji rolnej, jednocześnie nadążając za wahaniami zapotrzebowania i polityk. Dzięki trzem unikalnym specjalizacjom w ogrodnictwie, leśnictwie i sieciach hodowlanych, Uniwersytet Nauk Stosowanych Van Hall Larenstein jest gotowy wyposażyć uczniów do pracy w świecie zwierząt hodowlanych, żywności, kwiatów i produktów leśnych. Od pola do stołu, trawy, szkła czy lasu po podłogę - ten program magisterski zapewnia wszystkie kompetencje potrzebne tym, którzy chcą rozpocząć działalność w branży rolno-spożywczej lub ułatwić rozwój zrównoważonych łańcuchów wartości w rolnictwie.... [-]