Filter
Studia magisterskie

Znajdź najlepszą Agricultural Engineering tutaj!

Masters jest pierwszy poziom absolwentów zajęć i może być uzyskane po otrzymaniu stopnia licencjata. Zarabianie mistrzów zwykle wymaga dwóch lat studiów w pełnym wymiarze czasu pracy, który wynosi 36 do 54 semestr kredytów.

 

Inżynieria rolnicza łączy w sobie dyscypliny inżynierii elektrycznej, mechanicznej, cywilnej i chemicznej i stosuje je do przetwarzania i produkcji rolnej. Inżynier rolniczy ma na celu zwiększenie trwałości i wydajności technik rolniczych.

Agricultural Engineering. Pobierz wszystkie informacje o Agricultural Engineering, zaoszczędzić czas i skontaktować bezpośrednio tutaj!

Read More Read Less
Other options within this field of study:

1 Results in Agricultural Engineering

Van Hall Larenstein, University of Applied Sciences

Czy jesteś profesjonalnym ogrodnikiem, hodowcą zwierząt lub leśnikiem, który ma za zadanie zwiększyć wydajność, kontrolować jakość produktu lub ułatwić powiązanie między ... [+]

Zastosowany program Master przeznaczony jest dla średnio-zawodowej ogrodniczki, hodowcy zwierząt lub leśników pracujących w sektorze prywatnym lub publicznym. Jest odpowiedni dla kandydatów, których zadaniem jest zwiększenie wydajności, kontrola jakości produktu lub ułatwianie powiązań między interesariuszami łańcucha jako zwolennikiem łańcucha. Program ten opiera się na doświadczeniu i jest zorientowany na praktykę, a jego podejście do rozwoju łańcucha wartości zależy od różnych perspektyw zrównoważonego rozwoju, ekonomiki biznesu, logistyki, zarządzania jakością, certyfikacji, marketingu, przepływu informacji i międzynarodowych trendów.

Program koncentruje się na ułatwianiu rozwoju i innowacji w łańcuchu produkcji rolnej, jednocześnie nadążając za wahaniami zapotrzebowania i polityk. Absolwenci są kompetentni do prowadzenia badań stosowanych w kierunku elastycznego zarządzania łańcuchem wartości i projektowania nowych modeli biznesowych dla podmiotów łańcucha. Absolwenci są również przeszkoleni, aby zastanowić się nad ich profesjonalizmem w międzynarodowym środowisku biznesowym. Ten program magisterski zapewnia wszystkie kompetencje wymagane do budowania trwałych relacji z zainteresowanymi stronami łańcucha oraz do przekazywania globalnych zmian w łańcuchu wartości w środowisku wielokulturowym.... [-]

Niderlandy Velp
Array
(
  [0] => Array
    (
      [type] => country
      [title] => Niderlandy
    )

  [1] => Array
    (
      [type] => region
      [title] => Velp
    )

)
1
October 2019
Full-time
1 rok
Stacjonarne

Czytaj więcej po polsku