Filter
Studia magisterskie
Łotwa Typ studiów: Wszystkie Tempo: Wszystkie

Studia magisterskie Adult Education w Łotwa. Szukaj studiów magisterskich w Łotwa tutaj!

Korzyści z Masters wykraczać poza poprawy zarobków. Mogą one dostarczyć Państwu umiejętności osobistych i zawodowych, aby przyspieszyć swój rozwój. Są także okazją do odróżnienia się od swoich rówieśników, z których wielu ma podobne poziomu i licencjackich kwalifikacji.

Łotwa, oficjalnie Republiki Łotewskiej, to kraj w regionie Morza Bałtyckiego Europy Północnej. Graniczy od północy z Estonią, na południu Litwy, na wschodzie z Rosją, a na południowym wschodzie z Białorusią. Łotysze są Baltic ludzie, kulturowo związane z Litwinami. Stolica jest Riga, który jest domem dla Uniwersytetu Łotewskiego z ponad 23.000 zapisanych studentów.

Studia magisterskie Adult Education w Łotwa. Uzyskaj wszystkie informacje o studiach magisterskich na kierunku Adult Education w Łotwa.

Czytaj więcej Pokaż mniej

1 Results in Adult Education, Łotwa

University of Latvia

Master degree program in Education Sciences offers students possibilities to widen and deepen knowledge in philosophy of education, sociology, psychology, comparative res ... [+]

Studia magisterskie Adult Education w Łotwa.

Master degree program in Education Sciences offers students possibilities to widen and deepen knowledge in philosophy of education, sociology, psychology, comparative research, research methodology, adult education, multicultural education, in human behavior and education.

The program is based on student-centered approach, which focuses on students’ learning process, development of their responsibility for results in learning and research. It gives students the possibility to develop individual skills to carry out research, to summarize, to analyze, to evaluate research results as well as to present them during the defense of Master Thesis. During studies students obtain skills to work with information, to analyze and evaluate it, to form a personal view and to express it.... [-]

Łotwa Riga
September 2019
W pełnym wymiarze godzin
Zaoczne
1.2 - 2.5 lat
Stacjonarne
Czytaj więcej po polsku