Magister Administracja w Rumunia - Studia magisterskie

Studia magisterskie Administracja w Rumunia. Szukaj studiów magisterskich w Rumunia tutaj!

Administracja

Masters jest przyznawane studentom, którzy ukończyli studiów podyplomowych w określonej dziedzinie nauki lub obszarze praktyki zawodowej, podczas gdy wykazując wysoki poziom opanowania podczas procesu.

Administracja to badanie podstawowych i zaawansowanych koncepcji biznesowych, w tym finansów, marketingu, pracy zespołowej i organizacji. To pole jest przydatne dla studentów, którzy szukają kariery w biznesie lub chcą przenieść swoją obecną pozycję w firmie.

Rumunia to kraj położony na skrzyżowaniu Europy Środkowej i Południowo-Wschodniej, na granicy Morza Czarnego. Dojazd do Rumunii jest łatwe z prawie wszystkich części świata, ze względu na jego położenie, jak również fakt, że jest on obsługiwany przez szereg rodzajów transportu i przedsiębiorstw. Rumuńskich uniwersytetach oferują duży wybór programów studiów licencjackich i magisterskich w języku rumuńskim, angielskim, francuskim i niemieckim.

Studia magisterskie Administracja w Rumunia. Uzyskaj wszystkie informacje o studiach magisterskich na kierunku Administracja w Rumunia.

Czytaj więcej

Prawo i europejska administracja publiczna

Danubius University
Stacjonarne W pełnym wymiarze godzin 3 semestry Rumunia Galați

Misja Uniwersytetu "Danubius" z Galaţi w celu oferowania edukacji i badań wysokiej jakości standardów w kontekście krajowym i europejskim realizowana jest również poprzez program studiów Prawo i europejska administracja publiczna. [+]

Misja Uniwersytetu "Danubius" z Galaţi w celu oferowania edukacji i badań wysokiej jakości standardów w kontekście krajowym i europejskim realizowana jest również poprzez program studiów Prawo i europejska administracja publiczna .

Szczegółowe cele tego programu badania celów:

Przygotowanie specjalistów z zakresu prawa europejskiego, w szczególności prawa europejskiej administracji publicznej, z uwzględnieniem wymiaru public relations, który jest dziś niezbędny dla lokalnych kolektywów; Uświadomienie sobie profesjonalnej perspektywy dla studentów, którzy chcą rozpocząć karierę w administracji publicznej, ale także w innych usługach i zawodach wymagających takiego szkolenia; Przygotowanie przyszłego doktoranta studentów, którzy chcą rozpocząć karierę na uniwersytecie lub zostać naukowcami (w organizacjach badawczych, kierunkach studiów i usługach w instytucjach rządowych i innych instytucjach); Powołanie grona zawodowych urzędników publicznych, zapoznanych z wymogami i procedurami instytucji europejskich; Rozwijanie zdolności urzędników publicznych z instytucji publicznych do analizy i syntezy; Zapewnienie studentom studiów magisterskich odpowiedniego poziomu wyszkolenia w zakresie procesu integracji europejskiej oraz niezbędnych wysiłków rumuńskiej administracji publicznej w celu osiągnięcia standardów europejskich w tej dziedzinie. ... [-]

MPA - Master of Public Administration

Unicaf University (ZM)
Online Stacjonarne W pełnym wymiarze godzin W niepełnym wymiarze czasu Otwarta rekrutacja Rumunia Bucharest + 1 więcej

MPA został zaprojektowany w celu rozwijania profesjonalistów w sektorze publicznym, którzy rozumieją coraz bardziej złożone kwestie kształtujące polityki i projekty na poziomie lokalnym i krajowym, i którzy posiadają niezbędne umiejętności analityczne i menedżerskie, aby zastosować swoją wiedzę w rzeczywistych sytuacjach. [+]

MPA został zaprojektowany w celu rozwijania profesjonalistów w sektorze publicznym, którzy rozumieją coraz bardziej złożone kwestie kształtujące polityki i projekty na poziomie lokalnym i krajowym, i którzy posiadają niezbędne umiejętności analityczne i menedżerskie, aby zastosować swoją wiedzę w rzeczywistych sytuacjach. Program Master in Public Administration wyposaża absolwentów w umiejętności, perspektywy i zrozumienie potrzebne do skutecznego działania w rozwiązywaniu problemów i radzenia sobie z wyzwaniami w szerszym sektorze publicznym.

Sposób dostawy

Online i wspierane otwarte nauczanie

Wymagania wstępneRegularne przyjęcie do programu magisterskiego wymaga akredytowanego stopnia licencjataKandydaci z akredytowanym tytułem magistra będą również brani pod uwagę przy zgłoszeniuHND Odnośni posiadacze posiadający odpowiednie doświadczenie zawodowe (ukończenie studiów) mogą być brani pod uwagę przy wjeździeZnajomość języka angielskiego (jeśli tytuł licencjata nie był prowadzony w języku angielskim)Zaktualizowane CVJeden oficjalny list polecający (akademicki lub biznesowy)Osobiste oświadczenie (minimum 500 słów)Kopia paszportu lub dowodu tożsamościPathwayUU-FNT-203-ZM Wprowadzenie do studiów magisterskichAnaliza polityki UU-MPA-7000: ramy, podejścia i wartościUU-MPA-7010 Współczesna polityka publiczna: Perspektywy teoretyczneUU-MPA-7020 Zarządzanie publiczneUU-MPA-7030 Etyka w administracji publicznejUU-MPA-7040 Zarządzanie i polityka publicznaUU-MPA-7050 Zarządzanie zasobami ludzkimi w sektorze publicznymUU-MPA-7060 Strategiczne myślenie i planowanieUU-MPA-7070 Elektroniczne zarządzanie i aplikacje statystyczneProjekt badawczy UU-MPA-7080Moduł indukcyjny UU-Msc-IND100-ZM [-]