Filter
Studia magisterskie
Rumunia Typ studiów: Wszystkie Tempo: Wszystkie

Studia magisterskie Administracja w Rumunia. Szukaj studiów magisterskich w Rumunia tutaj!

Masters jest przyznawane studentom, którzy ukończyli studiów podyplomowych w określonej dziedzinie nauki lub obszarze praktyki zawodowej, podczas gdy wykazując wysoki poziom opanowania podczas procesu.

Administracja to badanie podstawowych i zaawansowanych koncepcji biznesowych, w tym finansów, marketingu, pracy zespołowej i organizacji. To pole jest przydatne dla studentów, którzy szukają kariery w biznesie lub chcą przenieść swoją obecną pozycję w firmie.

Rumunia to kraj położony na skrzyżowaniu Europy Środkowej i Południowo-Wschodniej, na granicy Morza Czarnego. Dojazd do Rumunii jest łatwe z prawie wszystkich części świata, ze względu na jego położenie, jak również fakt, że jest on obsługiwany przez szereg rodzajów transportu i przedsiębiorstw. Rumuńskich uniwersytetach oferują duży wybór programów studiów licencjackich i magisterskich w języku rumuńskim, angielskim, francuskim i niemieckim.

Studia magisterskie Administracja w Rumunia. Uzyskaj wszystkie informacje o studiach magisterskich na kierunku Administracja w Rumunia.

Czytaj więcej Pokaż mniej

2 Wyniki z Administracja, Rumunia

Danubius University

Misja Uniwersytetu "Danubius" z Galaţi w celu oferowania edukacji i badań wysokiej jakości standardów w kontekście krajowym i europejskim realizowana jest również poprzez ... [+]

Misja Uniwersytetu "Danubius" z Galaţi w celu oferowania edukacji i badań wysokiej jakości standardów w kontekście krajowym i europejskim realizowana jest również poprzez program studiów Prawo i europejska administracja publiczna .

Szczegółowe cele tego programu badania celów:

Przygotowanie specjalistów z zakresu prawa europejskiego, w szczególności prawa europejskiej administracji publicznej, z uwzględnieniem wymiaru public relations, który jest dziś niezbędny dla lokalnych kolektywów; Uświadomienie sobie profesjonalnej perspektywy dla studentów, którzy chcą rozpocząć karierę w administracji publicznej, ale także w innych usługach i zawodach wymagających takiego szkolenia; Przygotowanie przyszłego doktoranta studentów, którzy chcą rozpocząć karierę na uniwersytecie lub zostać naukowcami (w organizacjach badawczych, kierunkach studiów i usługach w instytucjach rządowych i innych instytucjach); Powołanie grona zawodowych urzędników publicznych, zapoznanych z wymogami i procedurami instytucji europejskich; Rozwijanie zdolności urzędników publicznych z instytucji publicznych do analizy i syntezy; Zapewnienie studentom studiów magisterskich odpowiedniego poziomu wyszkolenia w zakresie procesu integracji europejskiej oraz niezbędnych wysiłków rumuńskiej administracji publicznej w celu osiągnięcia standardów europejskich w tej dziedzinie. ... [-]
Rumunia Galați
Wrzesień 2019
W pełnym wymiarze godzin
3 semestry
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku
Unicaf University (ZM)

MPA został zaprojektowany w celu rozwijania profesjonalistów w sektorze publicznym, którzy rozumieją coraz bardziej złożone kwestie kształtujące polityki i projekty na po ... [+]

MPA został zaprojektowany w celu rozwijania profesjonalistów w sektorze publicznym, którzy rozumieją coraz bardziej złożone kwestie kształtujące polityki i projekty na poziomie lokalnym i krajowym, i którzy posiadają niezbędne umiejętności analityczne i menedżerskie, aby zastosować swoją wiedzę w rzeczywistych sytuacjach. Program Master in Public Administration wyposaża absolwentów w umiejętności, perspektywy i zrozumienie potrzebne do skutecznego działania w rozwiązywaniu problemów i radzenia sobie z wyzwaniami w szerszym sektorze publicznym.

Sposób dostawy

Online i wspierane otwarte nauczanie

Wymagania wstępneRegularne przyjęcie do programu magi... [-]
Rumunia Bucharest
Otwarta rekrutacja
W pełnym wymiarze godzin
Zaoczne
Ośrodek kształcenia
Online
Czytaj więcej po polsku