MASTERSTUDIES.PL

Studia magisterskie Administracja w Portugalia. Szukaj studiów magisterskich w Portugalia tutaj!

Stopień Master 's jest podyplomowych stopień naukowy. Trzeba już licencjat ubiegania się o programie Master 's. Most główny 'studiów s wymaga studentów do ukończenia głównego ' tezy s lub pracy badawczej.

W świecie akademickim studiując administrację ma przygotować kogoś do pracy w biznesie. Studenci powinni się nauczyć podstawowych zasad w takich dziedzinach, jak zarządzanie przedsiębiorstwem, umiejętności interpersonalne i praca zespołowa.

Portugalia jest jednym z najgorętszych krajach europejskich. Programy uniwersyteckie są bardzo przystępne. W rzeczywistości Portugalia ma jeden z najniższych kosztów utrzymania dla studentów. Ciesz się najlepsze plaże w Algarve lub starych skrzydłach historii w stolicy Lizbony.

Studia magisterskie Administracja w Portugalia. Uzyskaj wszystkie informacje o studiach magisterskich na kierunku Administracja w Portugalia.

7 Wyniki z Administracja, Portugalia Filter

Magister zarządzania i zarządzania zasobami ludzkimi

IMF Business School Portugal
Online Zaoczne 720 godziny Otwarta rekrutacja Portugalia Portugal Online

Szkolenie to przygotowuje studentów do opracowania kompleksowego planu dla zasobów ludzkich, zarządzania ludźmi i talent, rekrutacji, zarządzania procesem selekcji, głęboką wiedzę na temat praw i obowiązków pracowników i projektowania planów szkoleniowych samo. Podsumowując, zwiększenie rentowności i koordynacji w firmach, dzięki komunikacji, przywództwa, strategii biznesowej i motywacji ludzi.

Magister w kierunku logistyki i łańcucha dostaw

IMF Business School Portugal
Online Zaoczne 720 godziny Otwarta rekrutacja Portugalia Portugal Online

Działania logistyczne zakładają wysoki procent kosztów każdego produktu i dlatego dobre zarządzanie jest niezbędne w każdej firmie lub organizacji. Zapotrzebowanie na specjalistów, którzy mają tytuł magistra w Logistyki stale rośnie, jak jesteśmy w świecie ciągłej globalizacji, gdzie jest coraz ważniejszym logistyka międzynarodowa, a także nowych technologii oraz wciąż nowych trendów w branży.

Logistyka

Instituto Superior de Contabilidade e Administração do Porto
Ośrodek kształcenia Październik 2019 Portugalia Porto

Magister Logistics ma na celu dostarczenie uczestnikom (specjalistów i absolwentów w dziedzinach zarządzania, inżynierii i dziedzinach technologicznych związanych), solidne doświadczenie w zarządzaniu i organizacji przemysłowej, oraz zapewnienie, że nabywają umiejętności w sztuce logistyki. Jest to perspektywa oferują również specjalizacji zawodowej, wbrew zalecane dla tego typu szkolenia w politechnikach, w zależności od profilu i potrzeb (Personal i / lub zawodowego) potencjalnych studentów.

W mistrza administracji publicznej

ISCSP - Instituto Superior de Ciências Sociais e Políticas
Ośrodek kształcenia W pełnym wymiarze godzin 4 semestry Październik 2019 Portugalia Lisbon

MPA jest skierowany do wszystkich, którzy chcą doskonalić swoje umiejętności i rozwijać swoją wiedzę o administracji publicznej. Każdy, kto ma licencjat mogą stosować, niezależnie od naukowych obszarze szkoleń.

Magister w zakresie zarządzania zasobami ludzkimi

ISEG - Lisbon School of Economics & Management
Ośrodek kształcenia Zaoczne 2 lat Wrzesień 2019 Portugalia Lisbon

Jego główne cele to zapewnienie specjalistycznej wiedzy technicznej i umiejętności operacyjne i strategiczne dla biegły wykonywania obowiązków w zakresie zarządzania i ludzi zarządzania zasobami ludzkimi w środowiskach organizacyjnych.

Podyplomowe Studium Zarządzania Zasobami Ludzkimi

Universidade Europeia
Ośrodek kształcenia W pełnym wymiarze godzin 9 miesięcy Październik 2019 Portugalia Lisbon Porto + 1 więcej

Studia podyplomowe w zakresie zarządzania zasobami ludzkimi, o charakterze przekrojowym, mają na celu dostarczenie uczniom ogólnych umiejętności zarządzania ludźmi, osiągając w niektórych obszarach pogłębienie i szkolenie w zakresie konkretnych umiejętności technicznych w tej dziedzinie zarządzania.

Magister w zakresie zarządzania zasobami ludzkimi

Universidade Europeia
Ośrodek kształcenia W pełnym wymiarze godzin 4 semestry Wrzesień 2019 Portugalia Lisbon

Mistrz Zarządzania Zasobami Ludzkimi ma na celu przygotowanie studentów do sprostania wyzwaniom w zdolności do pozyskania, utrzymania i szkolenia zmotywowany i zaangażowany w swoją pracę, którzy identyfikują się z misją i celami organizacji, zapewniając, że polityki kadrowo cele biznesowe są wyrównane.