MASTERSTUDIES.PL

Studia magisterskie Administracja w Niemcy. Szukaj studiów magisterskich w Niemcy tutaj!

Masters jest pierwszy poziom absolwentów zajęć i może być uzyskane po otrzymaniu stopnia licencjata. Zarabianie mistrzów zwykle wymaga dwóch lat studiów w pełnym wymiarze czasu pracy, który wynosi 36 do 54 semestr kredytów.

 

Administracja to badanie podstawowych i zaawansowanych koncepcji biznesowych, w tym finansów, marketingu, pracy zespołowej i organizacji. To pole jest przydatne dla studentów, którzy szukają kariery w biznesie lub chcą przenieść swoją obecną pozycję w firmie.

Niemcy to doskonałe miejsce dla międzynarodowego scholarsand posiada wysokiej jakości systemu szkolnictwa wyższego. Wartość tego poziomu wykształcenia został poprawiony przez Niemcy 's silnej gospodarki. Zagraniczni studenci oferują doskonałe standardy życia w otoczeniu pewnie i bezpiecznie. Berlin jest stolicą.

Studia magisterskie Administracja w Niemcy. Uzyskaj wszystkie informacje o studiach magisterskich na kierunku Administracja w Niemcy.

6 Wyniki z Administracja, Niemcy Filter

transatlantyckie mistrzowie

Humboldt-Universität zu Berlin
Ośrodek kształcenia W pełnym wymiarze godzin 2 lat Październik 2019 Niemcy Berlin

TransAtlantic Masters jest wyjątkowym, międzynarodowym mistrzowie program przygotowuje absolwentów do kariery w dziedzinie biznesu, administracji, dyplomacji, formułowania polityki i badań.W pełnym wymiarze czasu program składa się z czterech semestrów, podczas których studenci uczą się na maksymalnie trzech programu 's uczelni partnerskich:

mistrz wykonawczy przywództwa w zarządzaniu zasobami ludzkimi

WFI - Catholic University of Eichstätt-Ingolstadt, Ingolstadt School of Management
Ośrodek kształcenia Zaoczne Październik 2019 Niemcy Ingolstadt

Z pracy kurs "Master wykonawczy Przywództwo w zarządzaniu zasobami ludzkimi" (hrm.master) rozpoczyna się w WFI Ingolstadt School of Management katolickiego ...

Executive Master of Public Administration

Hertie School of Governance
Ośrodek kształcenia W pełnym wymiarze godzin Zaoczne 1 - 2 lat Wrzesień 2019 Niemcy Berlin + 1 więcej

The Hertie School’s Executive Master of Public Administration is tailored to the busy schedules of working professionals, equipping them with cutting-edge knowledge and tools to lead teams and organisations, shape decision-making and manage change in the workplace.

Magister w polityce, nauki administracyjne

Zeppelin University
Ośrodek kształcenia W pełnym wymiarze godzin 1 - 2 lat Wrzesień 2019 Niemcy Friedrichshafen

Dla ekspertów w dziedzinie nauki

Master of Evaluation

University of Kaiserslautern
Ośrodek kształcenia i studia online Zaoczne 2 lat Październik 2019 Niemcy Kaiserslautern

Programy magisterskie w zakresie CSR i przywództwa, zrównoważonego rozwoju w Niemczech pełnego czasu i odległości

Steinbeis University Berlin Institute Corporate Responsibility Management
Ośrodek kształcenia i studia online Zaoczne 15 miesięcy Październik 2019 Niemcy Berlin

Studenci uzyskać dostęp do interdyscyplinarnych zajęciach szkoleniowych, zarówno online i offline. Uczniowie przechodzą różne seminaria. Stosujemy studia on-line za pośrednictwem e-learning, seminaria i MOOCs. Celem jest dla studentów, aby rozwijać swoją wiedzę i umiejętności w zakresie społecznej odpowiedzialności biznesu, Etyka biznesu, Zrównoważony rozwój, przedsiębiorczość społeczną i innowacje społeczne. Badania w powyższych obszarach pozwoli studentom bredar swoją wiedzę w różnych dziedzinach naukowych, gdzie mogą wyodrębnić koncepcji i narzędzi do praktycznego stosowania projektów zrównoważonego rozwoju i społecznej odpowiedzialności biznesu. Ponadto, studenci międzynarodowe doświadczenie i lepsze możliwości rozwoju zawodowego w całej Europie.