MASTERSTUDIES

Znajdź Zaoczne studia magisterskie na kierunku Studia administracyjne w Meksyk

Masters jest przyznawane studentom, którzy ukończyli studiów podyplomowych w określonej dziedzinie nauki lub obszarze praktyki zawodowej, podczas gdy wykazując wysoki poziom opanowania podczas procesu.

Badanie administracji obejmuje zazwyczaj takie tematy, jak finanse, komunikacja i marketing. To studium akademickie ma na celu przygotowanie studentów do pracy w biznesie, zarówno w roli lidera, jak i jako część zespołu.

Meksyk, oficjalnie Meksykańskie Stany Zjednoczone, jest federalnym republiką konstytucyjną w Ameryce Północnej. Praca może wymagać wizy pracy, co jest trudne do uzyskania, jeśli tylko chcą freelance na krótki czas. Większość z rządu finansowane uniwersytetów na największych miast (stolica kraju) mają krótkie kursy w historii, gastronomicznych i kulturalnych osób, większość z nich jest prawie za darmo.

Zaoczne studia magisterskie w Meksyk. Uzyskaj wszystkie informacje o Zaoczne studiach magisterskich na kierunku Studia administracyjne w Meksyk.

3 Wyniki z Studia administracyjne, Meksyk Filter

Magister Neuromanagement i Talent Management

Instituto Superior De Estudios Psicológicos ISEP
Hiszpania, Barcelona + 4 Więcej
Studia menedżerskie
Październik 2020
<
Zaoczne
Język hiszpański
Stacjonarne

Celem Master in Neuromagement and Talent Management jest szkolenie pokolenia kadry kierowniczej, które wraz z neuronaukami wzmacniają talent ludzkich zespołów firm. Zarządzani ...

Czytaj więcej

Master of Administration

Universidad de Sonora
Meksyk, Hermosillo
Studia menedżerskie
Sierpień 2020
<
W pełnym wymiarze godzin
<
Zaoczne
<
2 lat(a)
20 Apr 2019
Spanish
Stacjonarne

Tworzą absolwentów studiów podyplomowych ze zintegrowanym profilem, wysoko wykwalifikowanych w kierunku organizacji, poprzez generowanie i stosowanie wiedzy z zakresu nauk adm ...

Czytaj więcej

MBA

Universidad Autonoma de Aguascalientes
Meksyk, Aguascalientes
Studia menedżerskie
Lipiec 2020
<
W pełnym wymiarze godzin
<
4 semestry
Język hiszpański
Stacjonarne

Program oferuje trzy obszary specjalizacji: Zarządzanie organizacyjne, finansów i marketingu, trwa 2 lata i 2,5 roku w tym uzyskaniu stopnia.

Czytaj więcej