MASTERSTUDIES.PL

Studia magisterskie Administracja w Litwa. Szukaj studiów magisterskich w Litwa tutaj!

Masters jest przyznawane studentom, którzy ukończyli studiów podyplomowych w określonej dziedzinie nauki lub obszarze praktyki zawodowej, podczas gdy wykazując wysoki poziom opanowania podczas procesu.

Administracja to badanie podstawowych i zaawansowanych koncepcji biznesowych, w tym finansów, marketingu, pracy zespołowej i organizacji. To pole jest przydatne dla studentów, którzy szukają kariery w biznesie lub chcą przenieść swoją obecną pozycję w firmie.

Litwa, oficjalnie Republika Litewska to kraj w Europie Północnej, największym z trzech państw bałtyckich. Położony wzdłuż południowo-wschodnim wybrzeżu Morza Bałtyckiego, na wschodzie Szwecji i Danii. Ponad 90% Litwinów zna przynajmniej jeden język obcy, a połowa ludności mówi po dwóch języków obcych, w tym głównie rosyjskim i angielskim.

Studia magisterskie Administracja w Litwa. Uzyskaj wszystkie informacje o studiach magisterskich na kierunku Administracja w Litwa.

3 Wyniki z Administracja, Litwa Filter

Stopień magistra w przyszłej przewidywania i zarządzania strategicznego

Kazimieras Simonavicius University
Ośrodek kształcenia Zaoczne 18 miesięcy Wrzesień 2019 Litwa Vilnius

Future Foresight i zarządzanie strategiczne jest pierwszy program edukacyjny przyszłych badań na Litwie. Program łączy interdyscyplinarności, komplementarności i integralną uniwersalność odpowiednich kompetencji, które stwarzają możliwości dla lepszej integracji w stale zmieniającym się rynku pracy: nauczanych jest metodologia spostrzeżenia, które mogą być stosowane do różnych obszarach i na różnych poziomach, kierując te umiejętności strategiczne modelowanie procesów społecznych, ekonomicznych, politycznych, kulturowych i technologicznych, a także kształtowania przyszłości społeczeństwa opartego na wiedzy.

Magister administracji publicznej

Mykolas Romeris University
Ośrodek kształcenia W pełnym wymiarze godzin 3 semestry Wrzesień 2019 Litwa Vilnius

Celem Programu Studiów Administracji Publicznej jest wyszkolenie profesjonalistów, którzy są w stanie wykonywać pracę zarządczą / administracyjną w sektorach publicznych i prywatnych (zajmujących się organizacjami publicznymi), potrafiąc identyfikować, analizować i rozwiązywać problemy związane z charakterem zarządzania organizacyjnego i kadrowego , gospodarka i usługi sektora publicznego, zarządzanie strategiczne i innowacje w zarządzaniu publicznym.

Magister zarządzania logistycznego

Mykolas Romeris University
Ośrodek kształcenia W pełnym wymiarze godzin 3 semestry Wrzesień 2019 Litwa Vilnius

Celem programu studiów Logistics Management jest wyszkolenie wysoko wykwalifikowanych specjalistów, którzy byliby w stanie zarządzać firmami lub działami logistycznymi w globalnie konkurencyjnym środowisku w najbardziej efektywny sposób wykorzystując najnowsze techniki analizy, zarządzania i doskonalenia procesów logistycznych.